fbpx

Modelowanie ust

Piękne, lekko rozchylone, miękkie i powabne, nawet saute wyglądające kusząco… jakie USTA chcesz mieć?.

Jednym z podstawowych atrybutów kobiecości są usta. Jeśli oczy są zwierciadłem duszy, to może być ziarno prawdy w badaniach, których wyniki sugerują, że, to jakość naszych ust i ich okolicy decydują o ocenie naszego wieku. Chcemy, żeby miały nie tylko piękny kształt i formę, ale również, aby były miękkie, jak aksamit, o ładnym kolorycie i gładkiej fakturze. W praktycznym wymiarze, na gładkich ustach zdecydowanie lepiej utrzymuje się uwodzicielski kolor błyszczyka, czy szminki. Młody wiek, wygląd, względy praktyczne – to wiele życzeń, ale z pomocą kwasu hialuronowego wszystkie możemy spełnić.

MODELOWANIE & NAWILŻANIE

Jest to jeden z najczęściej wybieranych zabiegów, jakiemu poddają się Pacjenci naszych Gabinetów Dermatologii Estetycznej, Laserowej i Dermatochirurgii w Katowicach oraz Bielsku-Białej. Wykonywane przez nas powiększanie ust polega na wprowadzeniu do tkanki czerwieni wargowej niewielkiej ilości preparatu. Swoimi właściwościami optycznie zwiększa on objętość wargi, wpływając na zmianę jej wielkości, a także kształtu. Najczęstszym powodem, za jakim stoi podjęcie się zabiegu przez naszych Pacjentów, jest redukcja asymetrii warg czy też modyfikacja ich wielkości.

NATURALNE EFEKTY

Czerwień wargowa, czyli usta to okolica szczególnie wrażliwa i w swym kształcie wyjątkowa. Zabiegi powiększania ust oraz inne wykonywane są w naszym gabinecie przy pomocy specjalistycznych narzędzi oraz preparatów. Poza substancjami wypełniającymi, które aplikowane są do wnętrza czerwieni wargowej, najczęściej posiadają one także wysokie właściwości nawilżające. Dzięki temu mogą one służyć dodatkowemu nawilżeniu komórek tkanki. Niektóre ze stosowanych przez nas preparatów zawierają w sobie określone stężenie lidokainy. Jest ona organicznym związkiem częściowo znieczulającym, co może mieć na wpływ na komfort Pacjenta podczas aplikacji preparatu w trakcie przeprowadzania zabiegu.

NIE TYLKO SAME USTA

Poza zabiegiem powiększania ust w naszych gabinetach w Katowicach oraz Bielsku-Białej wykonywane są również inne usługi. Obejmują one nie tylko obszar czerwieni wargowej, ale także jej okolicy. Należy do nich między innymi modelowanie oraz wygładzanie skóry nad linią górnej wargi, a także zabieg podnoszący kąciki ust. Są to także czynności, które mogą zapobiegać przesuszaniu się skóry, a także opóźniać procesy utleniania komórek w okolicach warg. W szereg usług wchodzą również zabiegi korekty łuku kupidyna, a także działania na przesuszonej tkance czerwieni wargowej.

Wszystkie zabiegi powiększania, modelowania, nawilżania, korekty oraz innych modyfikacji zalecamy uprzednio skonsultować. Postaramy się jak najbardziej szczegółowo odpowiedzieć w przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości na temat świadczonych przez nas usług.

Umów się na zabieg!

Zarezerwuj termin dzwoniąc pod numer 32 787 71 71

lub wypełnij poniższy formularz

    Zapoznałam(-em) się z Informacjami na temat przetwarzania danych osobowych w gabinetach Juwena