fbpx

Modelowanie ust

Piękne, lekko rozchylone, miękkie i powabne, nawet saute wyglądające kusząco… jakie USTA chcesz mieć?.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

Obszar: usta

Czas zabiegu: ok. 1 h

Cena: od 660 zł

Jednym z podstawowych atrybutów kobiecości są usta. Jeśli oczy są zwierciadłem duszy, to może być ziarno prawdy w badaniach, których wyniki sugerują, że, to jakość naszych ust i ich okolicy decydują o ocenie naszego wieku. Chcemy, żeby miały nie tylko piękny kształt i formę, ale również, aby były miękkie, jak aksamit, o ładnym kolorycie i gładkiej fakturze. W praktycznym wymiarze, na gładkich ustach zdecydowanie lepiej utrzymuje się uwodzicielski kolor błyszczyka, czy szminki. Młody wiek, wygląd, względy praktyczne – to wiele życzeń, ale z pomocą kwasu hialuronowego wszystkie możemy spełnić.

MODELOWANIE & NAWILŻANIE

W terapii czerwieni wargowej stosuje się gęste, żelowe preparaty, które doskonale nawilżają i jednocześnie wypełniając, pozwalając na ewentualne modelowanie tej okolicy. W przypadku faktycznie “małych ust” możemy z powodzeniem łagodnie je powiększać, uzyskując bardzo naturalne efekty. Terapia pozwala z jednej strony na uzyskanie pożądanych rezultatów nawilżenia, czy korekty kształtu, ale również działa profilaktycznie – krótkoterminowo niwelując i zabezpieczając czerwień wargową przed przesuszeniem, a długoterminowo stanowiąc doskonały sposób na przeciwdziałanie starzeniu się tej okolicy.

NATURALNE EFEKTY

Czerwień wargowa, czyli usta to okolica szczególnie wrażliwa i w swym kształcie wyjątkowa. Oczekujemy przewidywalnych, naturalnych i widocznych efektów, ale bez przerysowania. Dlatego też do tej terapii stosuje się preparaty najlepszej jakości. Dzięki temu uzyskujemy naturalne efekty terapii, a zabieg nacechowany jest wysokim profilem bezpieczeństwa. Dodatkowo dla komfortu pacjenta w wybranych preparatach zawarta jest lidokaina, co zapewnia jeszcze większy komfort w czasie aplikacji preparatu.

NIE TYLKO SAME USTA

Jednak terapia ust to nie tylko nawilżenie, czy modelowanie czerwienii wargowej. Musimy myśleć kompleksowo o całej okolicy i zadbać również o zmarszczki nad górną wargą, czy opadające kąciki ust. Jeśli zauważasz u siebie smutny wygląd ust, nawet, kiedy się nie smucisz, lub nad ustami tworzy się siateczka tzw “zmarszczek palacza”, to w planie zabiegowym warto uwzględnić również terapię tych zmian, a jest ona prosta i pozwala na bardzo spektakularne efekty, a finalny rezultat pozwoli na uzyskanie naprawdę młodszego odbioru naszej twarzy, świetne samopoczucie, komfort miękkich ust i zjawiskowe wrażenia po dopełnieniu efektu terapii muśnięciem błyszczyka. A tak szybki i jednocześnie efektowny makijaż zwłaszcza latem jest nieoceniony.

Umów się na zabieg!

Zarezerwuj termin dzwoniąc pod numer 32 787 71 71

lub wypełnij poniższy formularz

    Zapoznałam(-em) się z Informacjami na temat przetwarzania danych osobowych w gabinetach Juwena