fbpx

Terapia nadpotliwości

Możesz mieć to za sobą.
Praktycznie. Wygodnie. Komfortowo.

Pocenie, zwłaszcza nadmierne, jest źródłem dyskomfortu i trudno z nim walczyć, nawet stosując apteczne antyperspiranty. Nie lubisz tego, ponieważ z jednej strony daje to niemiłe odczucia na skórze, po drugie może zostawiać nieestetyczne ślady na ubraniach. Nie możemy eliminować pocenia całego ciała, ponieważ jest ono z natury potrzebne, jednak z powodzeniem możemy zredukować je w miejscach najbardziej uciążliwych, czyli w okolicy pach, czy dłoni.

Dzięki zastosowaniu toksyny botulinowej czasowo wyłączamy funkcje gruczołów potowych na okres lata, które dzięki temu nie będą produkowały potu w okresie najwyższych temperatur. Efekty zabiegu utrzymują się nawet ponad pół roku, a po upływie działania toksyny botulinowej powracają pierwotne funkcje skóry. Jest to niezwykle wygodny zabieg dla każdego pacjenta, gwarantujący zdecydowaną poprawę jakości życia w czasie upałów.

JAK WYGLĄDA TERAPIA?

Zabieg trwa krótko, skóra jest znieczulana anestezjologicznie, a pacjent dostrzega efekty już po 5 dniach po zabiegu, na pełny efekt należy czekać jednak zaledwie 14 dni.

Umów się na zabieg!

Zarezerwuj termin dzwoniąc pod numer 32 787 71 71

lub wypełnij poniższy formularz

    Zapoznałam(-em) się z Informacjami na temat przetwarzania danych osobowych w gabinetach Juwena