fbpx

Dermokosmetyka

Dbając o skórę, warto zadbać również o naskórek

 

Czy wiesz, że regularnie wykonywane zabiegi dermokosmetyczne są niezbędnym uzupełnieniem lekarskich terapii anti-aging? Rozświetlają, wygładzają, jak również są doskonałym rozwiązaniem dla cer problematycznych.

 

Profesjonalna pielęgnacja twarzy w gabinecie kosmetycznym to podstawa, aby jak najdłużej zachować piękną i zdrową cerę. W Gabinetach Dermatologii Estetycznej, Laserowej i Dermatochirurgii „Juwena” w Bielsku-Białej, Katowicach i Gliwicach przeprowadzamy m.in. peelingi chemiczne dla cery trądzikowej, naczyniowej i wrażliwej, odwodnionej oraz dotkniętej przebarwieniami. Piling dostosowany do indywidualnych potrzeb skóry usprawnia regenerację naskórka, eliminuje niedoskonałości i reguluje wydzielanie sebum. Niedoskonałości, takie jak pryszcze, zaskórniki czy rozszerzone pory znikają, a skóra staje się gładsza, jędrniejsza i bardziej promienna. Systematyczne korzystanie z peelingów i innych zabiegów pielęgnacyjnych ma działanie przeciwzmarszczkowe, ponieważ sprzyja naturalnej odbudowie kolagenu i elastyny w skórze.

 

Wśród zabiegów dermokosmetycznych wykonywanych w naszych gabinetach znajduje się także makijaż permanentny. To metoda podkreślania brwi, oczu i ust, w której pod skórę wprowadza się bezpieczne, hipoalergiczne pigmenty. Dzięki makijażowi permanentnemu można w naturalny sposób zagęścić optycznie linię brwi lub rzęs, a także podkreślić kontur ust lub wypełnić czerwień wargową tak, aby twarz wyglądała dobrze nawet bez kolorowego makijażu.