fbpx

Witamy w Juwenie!

Witamy w Juwenie!

Nasze doświadczenie, Twoje bezpieczeństwo

Kiedy 20 lat temu stworzyłam markę Juwena, nasz gabinet był jednym z pierwszych na dopiero powstającym w Polsce rynku dermatologii estetycznej i medycyny anti-aging. To była wielka szansa, ale i ogromna odpowiedzialność. Od samego początku narzuciliśmy sobie najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Towarzyszyło nam przekonanie, że tylko metody i procedury ugruntowane w solidnej wiedzy i praktyce medycznej mogą rzeczywiście pomóc naszym Pacjentkom i Pacjentom, spełniając ich marzenia o zdrowej skórze, atrakcyjnym wyglądzie, świetnym samopoczuciu i pewności siebie.

Przez 20 lat nic się w naszym podejściu nie zmieniło. Nieustannie doskonalimy swoją wiedzę i umiejętności, prowadzimy badania naukowe, bierzemy udział w najważniejszych światowych wydarzeniach z dziedziny dermatologii estetycznej. Przed rutyną chroni nas pasja, z jaką podchodzimy do swojego zawodu. Pasja przejawia się nie tylko w dążeniu do najwyższego profesjonalizmu – motywuje nas także do tworzenia śmiałych wizji i budowania silnej marki, którą łączą z Pacjentami mocne i oparte na zaufaniu relacje.

Juwena. Wizja i profesjonalizm

Kiedy 19 lat temu stworzyłam markę Juwena, nasz gabinet był jednym z pierwszych na dopiero powstającym w Polsce rynku dermatologii estetycznej i medycyny anti-aging. To była wielka szansa, ale i ogromna odpowiedzialność. Od samego początku narzuciliśmy sobie najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Towarzyszyło nam przekonanie, że tylko metody i procedury ugruntowane w solidnej wiedzy i praktyce medycznej mogą rzeczywiście pomóc naszym Pacjentkom i Pacjentom, spełniając ich marzenia o zdrowej skórze, atrakcyjnym wyglądzie, świetnym samopoczuciu i pewności siebie.

Przez 19 lat nic się w naszym podejściu nie zmieniło. Nieustannie doskonalimy swoją wiedzę i umiejętności, prowadzimy badania naukowe, bierzemy udział w najważniejszych światowych wydarzeniach z dziedziny dermatologii estetycznej. Przed rutyną chroni nas pasja, z jaką podchodzimy do swojego zawodu. Pasja przejawia się nie tylko w dążeniu do najwyższego profesjonalizmu – motywuje nas także do tworzenia śmiałych wizji i budowania silnej marki, którą łączą z Pacjentami mocne i oparte na zaufaniu relacje.

W 2019 roku otrzymaliśmy Meraki Biznesu w kategorii „Budowanie lojalności”. Kolejne rozdanie nagród odbyło się w tym roku i przy tej okazji poproszono nas, jako laureatów pierwszej edycji, o kilka słów – myśli, wspomnień – związanych z nagrodą. Mówimy o dumie, mocnych i trwałych relacjach z naszymi wspaniałymi Pacjentami, o planach na przyszłość. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z tej rozmowy.

Nasz zespół

LEK. KRYSTYNA PAWEŁCZYK-PALA

Dermatolog / Lekarz medycyny estetycznej

LEK. PAULINA PALA

Lekarz / Współwłaściciel / Prezes Zarządu

LEK. JAGODA LEŃCZUK

Lekarz

KAROLINA RAJKOWSKA

mgr kosmetolog

MARTA KAWALEC

Opiekun Pacjenta

TAMARA KOPKA-JASZEK

Opiekun Pacjenta

AGNIESZKA GIEMZA

mgr fizykoterapii

NIKOLA KOBRYŃCZUK

Opiekun Pacjenta

JAKUB PALA