fbpx

Mezoterapia antycellulitowa

Gładkie ciało to marzenie niemal każdej kobiety. Jeśli pojawia się cellulit – najskuteczniejszym sposobem walki z nim jest specjalna mezoterapia.

Mezoterapia cellulitu polega na podawaniu niewielkich dawek substancji leczniczej bezpośrednio do podskórnej tkanki tłuszczowej na obszarze dotkniętym problemem cellulitu. Aplikujemy je metodą punktowych iniekcji co kilka centymetrów. Odpowiednio dobrane koktajle zwalczają objawy cellulitu poprzez poprawę mikrokrążenia krwi i limfy, uwalniają namiar tłuszczu. Podstawowym składnikiem koktajli jest kofeina, stymulująca przemianę materii i wyciąg z karczocha wspomagający metabolizm tłuszczów. Stosowane są również: L – karnityna,krzemionka organiczna, rutyna, wyciąg z rośliny Centella Asiatica.

EFEKTY TERAPII

Jednorazowy zabieg nie przyniesie nam pożądanych efektów. Mezoterapię należy powtórzyć co 2 – 4 tygodnie i wykonać ją w serii. O ilości zabiegów decyduje lekarz.

 

Terapia osłabia objawy cellulitu i poprawia wygląd skóry, nie możemy jednak oczekiwać całkowitego wyleczenia. Tu liczy się kompleksowe działanie: odpowiednia dieta, ćwiczenia, masaże, pielęgnacja domowa.

KURACJE WSPOMAGAJĄCE

W gabinetach Juwena można wykonać serię zabiegów modelujących sylwetkę. Szczególnie polecamy elektrostymulację mięśni. Poprawa sylwetki i jej wysmuklenie to cele, które można osiągnąć leżąc wygodnie na łóżku bez nadmiernego wysiłku. Specjalne urządzenie wywołuje obok skurczu i rozciągnięcia mięśnia ruch skrętny. Ponieważ mięsień do wykonania tak intensywnej pracy potrzebuje dużo energii, czerpie ją ze spalania tkanki tłuszczowej, otaczającej stymulowany obszar. Dodatkowo możemy działać podczerwienią, która ujędrnia skórę i przyspiesza spalanie.

 

Metoda umożliwia łatwiejsze odchudzanie, wzmacnia mięśnie, ujędrnia skórę i dotlenia ją.

 

Pamiętajmy, że wyjątkowo pomocne w ujędrnieniu skóry są masaże, algowe zabiegi wyszczuplające, antycellulitowe oferowane w naszych gabinetach.

 

Tylko kompleksowe i wielokierunkowe działanie pozwoli nam uzyskać zamierzone efekty w kuracji antycellulitowej i ujędrniającej ciało.

Umów się na zabieg!

Zarezerwuj termin dzwoniąc pod numer 32 787 71 71

lub wypełnij poniższy formularz

    Zapoznałam(-em) się z Informacjami na temat przetwarzania danych osobowych w gabinetach Juwena