fbpx

Plexr – lifting powiek

To w Twoich oczach widać siłę. A kiedy powieki ją przysłaniają?

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

Obszar: powieki górne , dolne,
zmarszczki palacza, okolica przyuszna

Czas zabiegu:
ok. 2 h

Cena:
od 890 zł

W przypadku, gdy przymknięcie oka spowodowane jest nasilonym zwiotczeniem skóry, zastosujemy PLEXR, czyli wiązkę plazmy, która pozwala na obkurczanie tkanek. Efekt podniesienia powieki będzie nie tyle jej mechanicznym uniesieniem, co likwidacją nadmiaru skóry. Pozwala to na wyraźne “otwarcie oka”, a jednocześnie poprzez silną stymulację również doskonale pobudza skórę do regeneracji i wzmacnia ją. W zależności od stopnia zaawansowania zabieg wykonuje się jednorazowo lub w serii,a jego zastosowanie daje również spłycenie zmarszczek w okolicy oka i rewitalizację, skóry, co jeszcze szczególnie cenne na dolnej powiece.

PLAZMA

PLEXR to urządzenie, które wytwarza kontrolowaną i celowaną mikrowiązkę plazmy dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu. Plazma tworzy się między końcówką urządzenia i skórą pacjenta dzięki niewielkiemu łukowi, który w kontrolowany sposób zdolny jest do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu jego działania co skutkuje uniesieniem powiek i efektem „otwartego oka”. Skóra przed zabiegiem znieczulona jest kremem Emla, a sam zabieg z wykorzystaniem PLEXR jest definiowany jako metoda „dynamiczna”, ponieważ pozwala na obserwację efektu w czasie rzeczywistym. Lekarz może poprosić pacjenta o zamykanie i otwieranie oczu i „na żywo” obserwować efekty.

PERFEKCJA

Procedura polega na wykonaniu niewielkich punktów na powierzchni skóry poprzez plazmę generowaną z urządzenia PLEXR, każdy w odległości ok 0,5 mm jeden od drugiego, pozwalając zachować perfekcyjną plastyczność w ruchu powieki aż do zakończenia procedury. Każdy z tych punktów powoduje sublimację ( czyli odparowywanie)  naskórka bez uszkadzania warstwy podstawnej skóry właściwej, bez krwawienia i bez stanu zapalnego otaczających tkanek. Jest to zatem zabieg bardzo bezpieczny o efektach porównywalnych do liftingu chirurgicznego. W przypadku bardzo zaawansowanych zmian w obrębie powiek – zabieg może być również bezpiecznie powtórzony dla otrzymania pożądanego efektu. Zwykle zalecamy 1-3 zabiegów w odstępie 4-6 tygodni. W zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta.

Umów się na zabieg!

Zarezerwuj termin dzwoniąc pod numer 32 787 71 71

lub wypełnij poniższy formularz

    Zapoznałam(-em) się z Informacjami na temat przetwarzania danych osobowych w gabinetach Juwena