fbpx

Neauvia Men – kwas hialuronowy

Linia Neauvia Organic dla mężczyzn oferuje bardzo skuteczne preparaty kwasu hialuronowego, które służą do wypełnienia ubytków tkankowych, pobudzania wytwarzania kolagenu oraz poprawy nawilżenia, napięcia i elastyczności skóry.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

Obszar: twarz, szyja, dekolt

Czas zabiegu: ok. 1 h

Liczba zabiegów: 3

Cena: od 610 zł

Zastosowanie tych preparatów gwarantuje naturalny wygląd, jednocześnie minimalizując ryzyko działań niepożądanych. Do produkcji Neauvia Organic użyto kwasu hialuronowego wyprodukowanego przez niepatogenny dla człowieka szczep bakterii Bacillus subtilis, co ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa zabiegów w szerokim zastosowaniu oraz uniknięcia reakcji odczynowych powodowanych przez pozostałości resztek białkowych. Dzięki zastosowaniu bakterii Bacillus subtilis przy produkcji kwasu hialuronowego uzyskuje się produkt, który jest doskonale oczyszczony, niewywołujący reakcji nadwrażliwości, a przez to naprawdę bezpieczny dla ludzkiego organizmu.

Kwasem hialuronowym możemy nie tylko rewitalizować skórę, ale również wypełniać okolicę pod okiem, tzw.DOLINĘ ŁEZ, która powoduje, że twarz wygląda na zmęczoną, nawet, kiedy jesteś wypoczęty. Możemy wykonać WOLUMETRIĘ POLICZKÓW, przywracając twojej twarzy pełniejsze rysy, a także złagodzić bruzdę nosowo-wargową (na zdjęciu poniżej). Najlepiej zastosować technikę soft-liftu, która z minimalną ilością wkłuć odświeża i regeneruje skórę całej twarzy. Zabieg można powtarzać co kilka miesięcy, aby efekt był stale widoczny i spełniał swoją funkcję zapewniającą skórze optymalne warunki do dobrego samopoczucia i wyglądu. U mężczyzn nie zmierzamy do całkowitej likwidacji zmarszczek, ponieważ nie jest to zgodne z kanonami postrzegania męskiej estetyki, ale do zdecydowanego ich łagodzenia.

Linia Neauvia Organic pozwala na kompleksowe podejście do skóry. Pacjentom ze skórą w dobrej kondycji dedykuje preparaty czystego kwasu hialuronowego, a dla pacjentów, którzy potrzebują silniejszej regeneracji przygotowała preparaty połączone z hydroksyapatytem wapnia, który potęguje efekt stymulacji nowego, zdrowego kolagenu.

Umów się na zabieg!

Zarezerwuj termin dzwoniąc pod numer 32 787 71 71

lub wypełnij poniższy formularz

    Zapoznałam(-em) się z Informacjami na temat przetwarzania danych osobowych w gabinetach Juwena