fbpx

Dermatologia i laseroterapia estetyczna

Dermatologia i laseroterapia estetyczna to terapie anti-aging, które mogą działać profilaktycznie lub leczyć już istniejące zmiany na skórze związane z procesami starzenia się skóry.

 

Wśród procedur anti-aging mieszczą się między innymi takie zabiegi jak mezoterapia, usuwanie zmarszczek czy lifting twarzy bez skalpela. Zabiegi z zakresu dermatologii i laseroterapii estetycznej są bezinwazyjne i na ogół nie wyłączają pacjenta z codziennej aktywności. Pozwalają skutecznie dbać o zdrowie i kondycję skóry, a jednocześnie zmniejszyć widoczność lub wyeliminować oznaki upływającego czasu, lecząc efekty starzenia się skóry.

 

Jakie usługi polecamy naszym Pacjentom? Zabiegi ukierunkowane na zmniejszenie widoczności zmarszczek, w tym także zmarszczek mimicznych, to jedne z najczęściej wybieranych procedur wśród Pacjentów gabinetów medycyny estetycznej. Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, wygładzanie lwiej bruzdy na czole i „kurzych łapek” wokół oczu botoksem czy modelowanie owalu twarzy z zastosowaniem nici liftingujących to tylko niektóre spośród zabiegów dostępnych w ofercie Gabinetów Dermatologii Estetycznej, Laserowej i Dermatochirurgii Juwena w Bielsku-Białej i Katowicach. W ofercie także głęboko odżywiająca mezoterapia igłowa, likwidacja przebarwień i niedoskonałości laserem frakcyjnym i preparatem Cosmelan, a także szeroki wybór stymulatorów tkankowych. Osobom pragnącym pozbyć się przebarwień, tatuażu lub makijażu permanentnego polecamy zabiegi najmocniejszym i najnowocześniejszym laserem pikosekundowym na rynku. Zapraszamy na konsultacje, podczas których dobierzemy zabieg ukierunkowany indywidualnie na konkretne potrzeby pacjenta.