fbpx

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest pierwszą damą dermatologii estetycznej. Obecna w jej arkanach od samego początku i wciąż ma w niej swoje niezastąpione miejsce. Celem mezoterapii jest odżywienie skóry i wzbogacenie jej o brakujące składniki, a tym samym poprawa jej wyglądu i Twojego komfortu. Twoja skóra może olśniewać nie tylko przykryta idealnym makijażem, ale tchnąć zdrowiem w wersji saute! Tak jest najpiękniej.

Mezoterapia igłowa Bielsko,
mezoterapia igłowa Katowice

– w naszych gabinetach oferujemy pełen zakres tych popularnych zabiegów, najwyższej klasy preparaty, dostosowane do indywidualnych potrzeb Pacjenta. Mezoterapia igłowa to nic innego jak podanie preparatu na pewnym obszarze ciała w sposób iniekcyjny – manulany lub specjalnym urządzeniem. Mezoterapia umożliwia jego aplikację dużo głębiej niż np. w postaci kremu. Dlatego jest tak skuteczna, bo działa bezpośrednio w wewnętrznych partiach skóry. Najczęściej mezoterapię wykonuje się na twarzy, skórze głowy lub ciele, np. w terapii cellulitu. Co możemy aplikować? Wszystko, czego potrzebuje nasza skóra. Może to być nieusieciowany kwas hialuronowy, który ma doskonałe właściwości nawilżąjące, często połączony z dodatkowymi składnikami, osocze bogatopłytkowe lub specjalny koktajl – wówczas lekarz dobiera skład mezoterapii do aktualnych potrzeb skóry. Możemy w ten sposób niwelować suchość, szorstkość, brak koloru i witalności skóry, a nawet wzmacniać terapię trądzika. Dzięki takiemu zabiegowi skóra otrzymuje dosłownie zastrzyk energii do działania w określonym kierunku

Skóra przed zabiegiem jest znieczulana kremem znieczulającym, więc zabieg jest bardzo komfortowy, dodatkowo zaopatrzony na koniec specjalną maską łagodzącą, która ma również dodatkowe właściwości pielęgnacyjne.

VITAL INJECTOR 2

Ukłucie skóry towarzyszące iniekcji, nie tylko pozwala na podanie preparatu, ale również już samo z siebie stymuluje skórę do regeneracji – dlatego tak cenna jest mezoterapia igłowa. A teraz wyobraźmy sobie, co ważnego dzieje się w naszej skórze, kiedy punktów iniekcji przybywa do około 1000 w czasie jednego zabiegu. A do tego wykonywanych z wykorzystaniem próżniowego zasysania skóry i niezwykle precyzyjnie. Tak właśnie działa mezoterapia, w czasie której wykorzystujemy specjalne urządzenie pozwalające na multiigłowe prowadzenie zabiegu VITAL INJECTOR 2™.

Zacznijmy jednak od początku. Igła. Ukłucie. Dla niektórych jest źródłem strachu, ale dla wszystkich ceniących bogactwo mezoterapii jest absolutnym sprzymierzeńcem. Stosując specjalne urządzenie uzyskujemy ok 1000 STYMULUJĄCYCH MIKRONAKŁUĆ, co już daje istotny efekt terapeutyczny. Dzieje się tak dzięki bezpiecznemu – jałowemu i jednorazowemu – kartridżowi z multiigłą podającą preparat w odpowiednie warstwy skóry. I tu pojawia się kolejna korzyść, a mianowicie PRECYZJA PODANIA, ponieważ preparat jest deponowany automatycznie wg ustawionych indywidualnie dla pacjenta parametrów, zawsze tą samą ilością, na tą samą głębokość i jednocześnie niezwykle równomiernie, co pozwala na uzyskanie jednolitego efektu i bardzo wygodny brak konieczności masowania skóry po zabiegu. W czasie zabiegu, dla jak największego komfortu pacjenta SKÓRA ZASYSANA JEST PRÓŻNIOWO i dopiero wówczas podawany jest preparat, co z kolei OGRANICZA MOŻLIWOŚĆ WYSTĄPIENIA ZASINIEŃ pozabiegowych. Nawet jeśli się zdarzają, są bardzo niewielkie, znikają do 4 dni i z łatwością dają się przykryć makijażem.

Bardzo istotne jest również to, że możemy tą techniką podawać większość dostępnych w dermatologii estetycznej preparatów do mezoterapii, jak nieusieciowany kwas hialuronowy, kolagen, koktajle witaminowe, osocze bogatopłytkowe – wg ustalonego przez lekarza planu zabiegowego.

Kontrola głębokości podawania i dawki jest gwarantowana również odpowiednimi certyfikatami bezpieczeństwa.

Umów się na zabieg!

Zarezerwuj termin dzwoniąc pod numer 32 787 71 71

lub wypełnij poniższy formularz

    Zapoznałam(-em) się z Informacjami na temat przetwarzania danych osobowych w gabinetach Juwena