fbpx

Jeśli chcesz świadomie i mądrze dbać o świetną kondycję Twojego organizmu, to ProLon jest właśnie dla Ciebie.

Głodówka, która leczy?

Każdy z nas na pewno choć raz w życiu słyszał o cennych rezultatach “głodówki” prowadzonej świadomie i mądrze, o tym, jak pomaga utrzymać dobrą kondycję, wysoki poziom zadowolenia z jakości życia i poczucie zdrowia! Jednocześnie wiemy też, jak trudno wytrwać i skutecznie wykorzystać jej potencjał. Przełomem jest technologia produkcji specjalnych posiłków, których z jednej strony organizm nie rozpoznaje jako jedzenia, a z drugiej jednocześnie pozwala mu przyswoić bardzo wiele cennych i wartościowych składników. Tak właśnie działa ProLon. Efektem  jego stosowania jest obniżenie czynników przyspieszających starzenie, jak podwyższony cholesterol, stany zapalne, podwyższony poziom glukozy. Zyskasz młodszy i zdrowszy organizm. A czasem i kilka kilo mniej.

Co zyskam?

Podstawowym celem diety jest wyregulowanie i odmłodzenie organizmu od wewnątrz oraz odżywienie, które zapewnia optymalny poziom witamin i aminokwasów. Poczujesz więcej energii i witalności, bo Twój organizm stanie się zdrowszy. Dla osób, które borykają się z nadwagą jest to również bardzo dobry sposób na zdrową utratę kilku kilogramów, która może być doskonałą motywacją do uzyskania prawidłowej wagi, a następnie jej utrzymania. 

KURACJA
PROLON

ETAP 5 dni

1049 pln

Wygodnie i smacznie!

Kuracja ProLonem trwa od miesiąca do pół roku przez 5 dni w miesiącu. Na każdy miesiąc pacjent otrzymuje specjalny zestaw składający się z pięciu wygodnych, przenośnych pudełek, w których znajdują się batoniki energetyczne, zupy, różne przekąski, napoje oraz suplementy. Można to uzupełnić dodatkowo spożywaną wodą. Posiłki opierają się na składnikach pochodzenia roślinnego, jak świeże oliwki, warzywa, owoce, orzechy, nasiona, czy ciemna czekolada przygotowanych bez dodatków, czy substancji chemicznych. Udział szefów kuchni w opracowaniu diety gwarantuje jej doskonały smak.

Komu polecamy?

Z założenia ProLon jest przeznaczony dla osób zdrowych, które chcą poczuć się lepiej, jak również dla osób z nadwagą. Jest idealny dla pacjentów mierzących się z podwyższonymi markerami niezdrowej kondycji, jak tłuszcz trzewny, obwód talii, czy podwyższony poziom glukozy.

 
Share →
Powrót