fbpx

Dr Krystyna Pawełczyk-Pala

Dermatolog / Lekarz medycyny estetycznej

Jestem lekarzem dermatologiem. Ukończyłam Śląski Uniwersytet Medyczny na wydziale lekarskim w Zabrzu. Już w czasie studiów interesowały mnie możliwości przeciwdziałania procesowi starzenia się skóry, tak by jego ślady były jak najmniej widoczne. Dzisiaj z całą pewnością mogę stwierdzić, że były to początki mojej fascynacji rozwijającą się dermatologią estetyczną, która już na całe życie pozostanie moją pasją.

 

W roku 2001 założyłam swój pierwszy gabinet Dermatologii Estetycznej „Juwena”. W chwili obecnej jest to sieć Gabinetów Medycyny Estetycznej, Laseroterapii i Dermatochirurgii „Juwena”, które zlokalizowane są w trzech miastach Śląska – Katowicach, Gliwicach i w Bielsku-Białej. Do współpracy zaprosiłam najlepszych dermatologów i specjalistów medycyny estetycznej – chirurgów, pielęgniarki, kosmetologów, kosmetyczki i rehabilitantów. Cieszę się, że dziś tworzymy zespół, któremu ufają pacjenci i lekarze, a doświadczenie, które zyskaliśmy pomogły i pomogą wielu pacjentom zadbać o zdrowy i młody wygląd skóry.

 

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Europejskiego Stowarzyszenia Medycyny Anti-Aging i jedną z fundatorek i założycielek Fundacji Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Od 2009 roku, jako członkini Rady Naukowej współtworzę Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging, które ma na celu kreowanie i propagowanie najlepszych wzorców medycyny przeciwstarzeniowej wśród młodych lekarzy.

 

Serdecznie witam w naszych gabinetach.