fbpx

Juvedérm VOLUX

Nowy, sprofilowany preparat z renomowanej serii wypełniaczy Juvedérm. Masz wrażenie, że dolna część Twojej twarzy gorzej znosi upływ czasu? A może linia podbródka i żuchwy nie jest już tak wyrazista jak dawniej? Juvedérm Volux jest właśnie dla Ciebie. To opcja terapeutyczna dla osób, które chcą precyzyjnie podkreślić linię żuchwy i brodę, oczekując rezultatów widocznych przez od 18 do 24 miesięcy.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Obszar: dolna część twarzy

Czas zabiegu: około 1 godz.

Juvedérm Volux to preparat mocno wyspecjalizowany. Stworzony w odpowiedzi na potrzebę, o której ponformowały producenta badania konsumenckie, dowodzące, że duża grupa osób chciałoby zmienić kształt dolnej części twarzy. Na bazie sprawdzonej – i jakby  stworzonej specjalnie dla podbródka – technologii Vycross™ opracowano preparat do precyzyjnej i trwałej korekty tej okolicy. Juvedérm Volux to wypełniacz o unikalnej, żelowej formule, wyróżniający się wysoką gładkością, świetnie sprawdzający się przy zabiegach wolumetrycznych. Takiego produktu brakowało na rynku – precyzyjnie i subtelnie modelującego brodę i żuchwę. Wyrazista linia podbródka odmładza całą twarz.

ZASTOSOWANIE

 • modelowanie kształtu dolnej części twarzy
 • odbudowa objętości w obszarze brody i linii żuchwy
 • lifting (poprawa kąta G-Sn-Pog)

ZALETY

 • skuteczne i precyzyjne modelowanie kształtu dolnej części twarzy
 • wysoka spoistość i elastyczność preparatu zwiększają jego plastyczność, poprawiając skuteczność zabiegu
 • długotrwały efekt – nawet do 24 miesięcy
 • minimalny dyskomfort i okres rekonwalescencji
 • naturalny efekt
 • alternatywa dla bolesnych i wymagających długiego okresu rekonwalescencji operacji plastycznych

TECHNOLOGIA

Juvedérm Volux to strukturalny żel, zawierający 25 mg kwasu hialuronowego, bazujący na technologii Vycross™. Jej nowatorstwo polega na unikalnym połączeniu większej liczby cząstek kwasu hialuronowego o małej masie cząsteczkowej z mniejszą liczbą cząsteczek o dużej masie. Dzięki tej opatentowanej procedurze udało się poprawić wydajność sieciowania kwasu i przedłużyć jego trwałość. Uzyskana substancja wyróżnia się również bardzo wysoką elastycznością i spoistością, co bezpośrednio przekłada się na skuteczność modelowania, a także na komfort Pacjenta oraz niezwykle naturalny efekt zabiegu – bez żadnych opuchnięć, obrzęków czy jakichkolwiek ograniczeń mimiki twarzy.

95%

pacjentów

było zadowolonych z efektów
po 3 miesiącach od zabiegu.

Pacjenci również potwierdzają skuteczność terapii, aż 95% z nich jest zadowolonych z efektów po 3 miesiacach od zabiegu. Po 18 miesiącach 62% pacjentów nadal uważa,że efekty w obszarze brody i linii żuchwy są zadawalające. Jeśli chodzi o komfort Pacjenta, to z moich obserwacji i rozmów wynika, że jest wysoki. Preparat zawiera 0,3% chlorowodorku lidokainy, który skutecznie łagodzi dyskomfort i redukuje ból.

Umów się na zabieg!

Zarezerwuj termin dzwoniąc pod numer 32 787 71 71

lub wypełnij poniższy formularz

  Zapoznałam(-em) się z Informacjami na temat przetwarzania danych osobowych w gabinetach Juwena