fbpx

Juvelook

Jedyny na świecie kwas poli D, L mlekowy do stosowania w okolicy oka, mezoterapii twarzy, szyi i dekoltu. Zapewnia efekt natychmiastowego wypełnienia oraz rozłożone w czasie działanie polegające na stymulacji produkcji kolagenu, a w konsekwencji na poprawie objętości i elastyczności skóry.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Obszar: okolica oka (dolina łez, dolna powieka), skóra twarzy

Czas zabiegu: około 1 godz.

Chcesz, aby Twoja skóra prezentowała się młodo, świeżo i zdrowo? Polecamy Ci terapię wykonywaną w gabinecie Juvena – JUVELOOK. Efekty tego zabiegu w atrakcyjnej cenie występują natychmiast po podaniu kosmetyku w okolicy pod oczami. Nie bez powodu Klientki opuszczają nasz gabinet z zadowoleniem na swoich zrewitalizowanych i odżywionych twarzach! Zaufaj ich opiniom i dowiedz się więcej o terapii oferowanej w Juwena poznając mechanizm działania, zalecenia oraz przeciwwskazania do jej przeprowadzenia, a także cennik zabiegu.

 

JUVELOOK – dowiedz się więcej o zabiegu oferowanym przez Juvena!

 

JUVELOOK to substancja składająca się z wypełniacza hybrydowego, którego działanie jest rozłożone w czasie. Kosmetyk wykorzystywany do pielęgnacji delikatnych obszarów skóry twarzy i pod oczami zawiera 42,5 mg kwasu poli D,L mlekowego oraz 7,5 mg nieusieciowanego kwasu hialuronowego. W Juvena stosujemy go nie tylko w zabiegach mających na celu poprawę kondycji doliny łez i dolnej powieki, ale również podczas mezoterapii skóry twarzy. Jakie efekty daje terapia oferowana w Juvena? Przede wszystkim przywrócenie młodzieńczego wyglądu cery w niezwykle naturalny sposób utrzymujący się nawet do 24 miesięcy, o czym świadczą opinie naszych zadowolonych Klientek.

 

Kiedy nie powinnaś wykonywać zabiegu JUVELOOK? Poznaj najważniejsze przeciwwskazania

 

Mimo zadowalających efektów oraz wielu pozytywnych opinii Klientek nie każdy powinien poddawać się terapii pod oczy i na twarz JUVELOOK. Opinie naszych specjalistek jasno określają przeciwwskazania do przeprowadzenia terapii, a należą do nich:
– alergie na składniki kosmetyku,
– aktywne stany zapalne i infekcje skóry w okolicy pod oczami lub innym obszarze podawania substancji,
– ciąża oraz okres karmienia piersią,
– choroby o podłożu autoimmunologicznym.
Mając świadomość na temat powyższych przeciwwskazań możesz w bezpieczny sposób poddać się terapii w Juvena!

 

Szczegóły związane z zabiegiem JUVELOOK – efekty, opinie Klientek i koszt terapii

 

Znasz już przeciwwskazania do wykonania terapii JUVELOOK. Cena zabiegu, jego długość oraz częstotliwość wykonywania to kolejne aspekty, które mogą Cię interesować. Terapia twa do godziny i powinno powtarzać się ją 2 lub 3 razy co 6 do 8 tygodni. Aby działanie kosmetyku utrwaliło się na skórze warto po dwóch latach wykonać sesję przypominającą JUVELOOK. Cena za jedną sesję zaczyna się od 2750 zł.

MECHANIZM DZIAŁANIA

Od razu po wstrzyknięciu preparat wypełnia tkanki nieusieciowanym kwasem hialuronowym. Mikrocząsteczki kwasu polimlekowego zapewniają hydrożelowi z kwasem hialuronowym spoistość, zapobiegając jego przemieszczeniu się, a dzięki temu efekt wypełnienia jest natychmiastowy i zauważalny.

 

Po 2 tygodniach, kiedy kwas hialuronowy zaczyna się hydrolizować, aktywizują się mikrocząsteczki PLA, stymulując produkcję kolagenu, a w konsekwencji stopniowo i długotrwale poprawiając elastyczność, jędrność i gęstość skóry.

 

Po 6 miesiącach możemy zaobserwować pełen efekt zabiegów. Do tego momentu preparat uległ stopniowej biodegradacji, przywracając skórze objętość i elastyczność.

WSKAZANIA

  • Wypełnienie doliny łez
  • Stymulacja kolagenu w obszarze dolnej powieki
  • Rewitalizacja skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni (mezoterapia)
  • Redukcja rozszerzonych porów
  • Redukcja blizn potrądzikowych (wspomagająco)

EFEKTY

Efekty terapii widoczne są natychmiast po podaniu. Efekt wypełnienia jest zasługą kwasu hialuronowego. Po dwóch tygodniach rozpoczyna się produkcja kolagenu aktywowana przez obecnością mikrocząsteczek kwasu mlekowego PDLLA. Efekty terapii utrzymują się ponad dwa lata od ostatniego zabiegu. Rekomendowana ilość zabiegów to 2 lub 3 w zależności od rodzaju problemu w odstępach 6-8 tygodniowych. Po dwóch latach rekomendujemy wykonać 1 zabieg przypominający.

Umów się na zabieg!

Zarezerwuj termin dzwoniąc pod numer 32 787 71 71

lub wypełnij poniższy formularz

    Zapoznałam(-em) się z Informacjami na temat przetwarzania danych osobowych w gabinetach Juwena