fbpx

Profhilo

Innowacyjna formuła kwasu hialuronowego aplikowana w specjalne punkty na twarzy szyi i grzbietach dłoni. Skutecznie remodeluje, rewitalizuje i nawilża

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

Obszar: twarz, szyja, dłonie

Czas zabiegu: 30 min.

Liczba zabiegów: 3

Cena: od 1260 zł

Istnieją specjalne punkty na Twojej twarzy i szyi. Punkty, które naukowcy wyszukali po to, by zintensyfikować i maksymalnie wykorzystać dobroczynne działanie specjalnie przygotowanego preparatu kwasu hialuronowego PROFHILO. Punkty, o które pyta coraz więcej kobiet na całym świecie.

Szwajcarskie laboratorium IBSA połączyło opracowanie innowacyjnej formuły kwasu hialuronowego PROFHILO z wyszukaniem specjalnych 5 punktów w okolicy jednej strony twarzy oraz 10 punktów na szyi, gdzie aplikowany preparat z jednej strony deponowany jest zdala od dużych naczyń krwionośnych, a z drugiej może bezpiecznie i skutecznie rozprzestrzeniać się i reagować z tkankami, uzyskując pożądany efekt wypełnienia i liftu. Może być też podawany w pięknym rezultatem w okolicy grzbietowej powierzchni rąk. Zabieg jest szybki i nie powoduje zasinień. Wykonuje się go trzykrotnie w określonym odstępie czasu.

EFEKTY

Wykonywany na twarzy osiąga jednoczasowo efekt remodelingu żuchwy, okolicy jarzmowej i policzka, okolicy przedusznej i brody. W okolicy szyi i grzbietów rąk wyraźnie poprawia jakość skóry i wygładza ją. Tak to właśnie działa. Tylko kilka małych punktów, by osiągnąć wielki efekt.

IBSA wyselekcjonowała z łańcucha kwasu hialuronowego tylko te cząsteczki, które wykazują właściwości remodelujące i kondycjonujące tkanki, ożywiające fibroblasty, keratynocyty oraz adipocyty, a także wykorzystujące właściwości przeciwzapalne. Następnie połączyła te cząsteczki i zamknęła, by pozwalać na ujędrnianie i liftowanie skóry przez podanie preparatu we wspomnianych punktach.

Umów się na zabieg!

Zarezerwuj termin dzwoniąc pod numer 32 787 71 71

lub wypełnij poniższy formularz

    Zapoznałam(-em) się z Informacjami na temat przetwarzania danych osobowych w gabinetach Juwena