fbpx

Sculptra

Sculptra naprawdę działa. Przekonały się o tym kobiety, które oczekiwały naturalnego efektu odmłodzenia i bardzo silnej poprawy jakości skóry. Jest idealnym rozwiązaniem w terapii nie tylko skóry twarzy, ale również ciała. Jego pozycję w świecie dermatologii estetycznej potwierdza fakt, że choć pojawiło się w tym czasie bardzo wiele nowych technik, Sculptra wciąż jest często wybieraną terapią.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

Obszar: twarz, szyja, dekolt, ciało

Czas zabiegu: ok. 1 h

Liczba zabiegów: 3 zabiegi co 4-6 tyg.

Cena: od 780 zł

Sculptra jest niezwykłym preparatem pobudzającym skórę do odzyskiwania w sposób naturalny utraconej objętości i sprężystości. Jego działanie można porównać do bezoperacyjnego liftingu. Pobudza komórki skóry do produkcji traconego wraz z upływem lat kolagenu, dając niezwykle naturalny efekt. Skóra twarzy odzyskuje młodzieńczy wygląd – jest elastyczna, bez bruzd, linii i zmarszczek. Sculptra działa subtelnie, ale skutecznie. Pierwsze rezultaty działania preparatu są widoczne po około 6 tygodniach od pierwszego z trzech zalecanych zabiegów i utrzymują się nawet przez dwa lata. Ze względu na narastający stopniowo efekt zabiegu, ceniony jest przez pacjentów, którzy chcą przyzwyczajać otoczenie do efektu odmłodzenia.

JAK DZIAŁA?

Preparat Sculptra jest zawiesiną mikrocząsteczek kwasu L-polimlekowego w sterylnej wodzie do wstrzyknięć. Wprowadzona podskórnie lub głęboko śródskórnie Sculptra pobudza organizm do samodzielnej produkcji kolagenu. W ciągu kilku dni od zabiegu, zawarta w preparacie woda zostaje wchłonięta i zmarszczki ponownie stają się widoczne. Następnie mikrocząsteczki substancji czynnej preparatu Sculptra inicjują naturalny proces wypełniania zmarszczek i ujędrniania skóry. Już po serii zabiegów (średnio pacjent potrzebuje 3 zabiegów w serii) wykonanych w odstępach nie krótszych niż co 6 tygodni widoczna jest stopniowa, lecz bardzo zauważalna poprawa stanu skóry, która zyskuje naturalny młodzieńczy wygląd. W odróżnieniu od innych kuracji, uzyskany efekt utrzymuje się do 2 lat.

Na podstawie doświadczeń tysięcy lekarzy stosujących preparat Sculptra oraz wielu badań klinicznych udoskonalono protokoły zabiegowe, uzyskując jeszcze lepsze i trwalsze efekty, a zarazem minimalizując działania niepożądane.

80% pacjentów, którym podano produkt Sculptra®, po 25 miesiącach nadal oceniało uzyskany efekt jako „dobry” lub „świetny”.

Umów się na zabieg!

Zarezerwuj termin dzwoniąc pod numer 32 787 71 71

lub wypełnij poniższy formularz

    Zapoznałam(-em) się z Informacjami na temat przetwarzania danych osobowych w gabinetach Juwena