fbpx

Sunekos

SUNEKOS to innowacja wśród preparatów kwasu hialuronowego. Tym razem jest on połączony z silnym zespołem aminokwasków, które wspólnie z HA oddziałują na wewnętrzne struktury skóry pobudzając ją do intensywnej regeneracji. Nawet – co jest absolutnie nowością – na skórę powiek!

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

Obszar:
twarz, szyja, dekolt

Czas zabiegu:
ok. 1 h

Liczba zabiegów: 3 co 4-6 tyg.
podtrzymanie raz na kwartał

Cena:
810 zł

Kwas hialuronowy to składnik znany ze swoich właściwości nawilżających i odmładzających. Substancja pomaga przywrócić życie suchej i zmęczonej skórze. W ofercie Juwena znajdziesz innowacyjny zabieg opierający się na właściwościach kwasu hialuronowego – Sunekos. To opatentowanie połączenie wyselekcjonowanych pod względem jakościowym i ilościowym sześciu aminokwasów z nieusieciowanym kwasem hialuronowym. Jest to kompozycja substancji czynnych, która umożliwia aktywację fibroblastów do syntezy nowego kolagenu w skórze, a także pomaga regenerować macierz pozakomórkową. Efekt stosowania takiego kosmetyku to przede wszystkim odtworzenie kolagenu typu I, III i IV, a także wytworzenie nowych włókien białkowych skóry.

W Juwena świadczymy usługi w atrakcyjnej cenie z wykorzystaniem Sunekos 1200 i 200 pod oczy, a także do wykonywania zabiegów na twarz, dekolt czy szyję. Przekonaj się jakie efekty daje jego stosowanie dzięki opiniom naszych Klientek oraz poznaj cenę zabiegu.

 

Na jakich obszarach stosuje się Sunekos 200 i 1200?

 

Sunekos 200 i 1200 to substancje wykorzystywane do nawilżenia skóry i pozbycia się pierwszych oznak jej starzenia. W naszym gabinecie stosujemy je na okolicę skóry powiek i pod oczami, delikatne obszary twarzy, a także na szyję i dekolt. Substancja o stężeniu 1200 pomaga uzyskać lepszą sprężystość skóry, natomiast dla poprawy kondycji suchej i wrażliwej cery polecamy szczególnie stężenie 200. Opinie naszych Klientek i efekty zabiegu w atrakcyjnej cenie mówią same za siebie – zauważyły one mniejsze cienie pod oczami, a także większe ujędrnienie skóry.

 

Jak uzyskać zadowalające efekty dzięki Sunekos?

 

Aby zauważyć pierwsze efekty działania Sunekos pod oczy i dołączyć do grona wielu pozytywnych opinii wynikających z jego stosowania, polecamy wykonanie 3 zabiegów w częstotliwości co 4-6 tygodni. Chcesz dłużej cieszyć się nawilżoną i odmłodzoną skórą? Według opinii naszych Klientek pomoże w tym podtrzymanie raz na kwartał zabiegu z użyciem kosmetyku 1200 lub 200. Cena terapii wynosi 810 zł – dotyczy ona jednego zabiegu trwającego godzinę.

EKEKTY

  • zagęszczenie
  • ujędrnienie
  • spłycenie drobnych zmarszczek
  • nawilżenie głębokich i powierzchownych warstw
  • naturalny efekt wolumetryczny
  • poprawa kolorytu

W gamie SUNEKOS dysponujemy dwoma produktami, które pozwalają na dopasowanie terapii do indywidualnych potrzeb pacjenta. Są to SUNEKOS 200 oraz SUNEKOS 1200.

 

Sunekos 1200 stosujemy, chcąc uzyskać u pacjenta – poza poprawą jędrności, sprężystości i nawilżenia skóry – również naturalny efekt wolumetryczny. Natomiast Sunekos 200 jest stosowany w przypadku wiotkości i suchości szczególnie delikatnych i wrażliwych okolic twarzy, szyi, dekoltu oraz powierzchni grzbietowej rąk u pacjentów o prawidłowej wolumetrii.

 

Sunekos dedykowany jest wielu obszarom terapeutycznym. Można go stosować nie tylko na skórę twarzy, szyi, dekoltu, czy ramion, ale również w terapii wiotkości wewnętrznej strony ud oraz obszaru nadkolanowego. Interesująca jest możliwość stosowania tego preparatu na skórze w okolicy oka, w tym również na dolnej i górnej powiece, która jak dotąd mogła być leczona w bardzo wąskim zakresie, głównie sprzętowo-chirurgicznym. Ze względu na formułę oraz strukturę preparatu Sunekos gwarantuje bezpieczne stosowanie w celu likwidacji cieni pod oczami, a także nawilżenia i poprawy elastyczności górnej powieki.

 

Dla osiągnięcia optymalnego rezultatu terapii ważne jest zrealizowanie zalecanej serii zabiegów. Efekt po pierwszym zabiegu jest zauważalny po około 10–14 dniach, natomiast kolejne iniekcje powodują potęgowanie się rezultatu, który oceniony może być z kolei w 10 dniu po ostatnim zabiegu. Finalne rezultaty utrzymują się ponad 6 miesięcy. Obserwowane efekty pełnej terapii to bioregeneracja skóry – jej zagęszczenie, ujędrnienie, spłycenie drobnych zmarszczek, nawilżenie głębokich i powierzchownych jej warstw, naturalny efekt wolumetryczny, poprawa kolorytu, co jest szczególnie pożądane wokół oczu, aby skóra była jasna, bez widocznych cieni, które mogą dawać wrażenie tzw. „zmęczonego oka”.

 

Terapię preparatem Sunekos można bezpiecznie łączyć z innymi zalecanymi przez lekarza procedurami medycznymi, takimi jak: toksyna botulinowa, wypełniacze czy liftingujące nici. Kuracja ta pozwala wręcz na osiągnięcie lepszych efektów powyższych zabiegów, gdy zostanie poprzedzona Sunekosem.

 

Zabieg jest praktycznie bezbolesny, a proces gojenia po zabiegu szybki.

Umów się na zabieg!

Zarezerwuj termin dzwoniąc pod numer 32 787 71 71

lub wypełnij poniższy formularz

    Zapoznałam(-em) się z Informacjami na temat przetwarzania danych osobowych w gabinetach Juwena