fbpx

Do skorzystania z oferty naszego gabinetu kosmetycznego możemy zaprosić nie tylko kobiety, ale i również mężczyzn. Oferta obejmuje szeroki zakres zabiegów, od dermatologii i laseroterapii, przez dermatochirurgię, po zabiegi na ciało. Dzięki temu każdy może znaleźć tutaj coś dla siebie. Jeśli nie wiesz, co zrobić, aby pozbyć się konkretnych problemów związanych z Twoją urodą – skontaktuj się z nami, odwiedź gabinet Juwena z Katowicach lub Bielsku-Białej, a nasz zespół zaproponuje Ci rozwiązanie w postaci wybranych zabiegów.

 

Botox i kwas hialuronowy dla mężczyzn

 

Nie tylko panie, ale i panowie korzystają z zabiegów z zastosowaniem botoxu lub kwasu hialuronowego. Substancje te wykorzystywane są do wypełniania zmarszczek. W zależności od wybranej partii twarzy/szyi oraz Twoich indywidualnych preferencji i potrzeb skóry, nasi specjaliści doradzą, który z preparatów dostępnych w ofercie powinien być wybrany ze względu na wskazania od jego stosowania. Na przykład preparat Juvederm przeznaczony jest do podbródka i na dolne partie twarzy, Profhilo do wybranych partii twarzy, a także grzbietu dłoni i szyi. Toksynę botulinową (botox) można stosować na twarzy i szyi, natomiast ma inne działanie niż kwas hialuronowy. Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Terapia wypadania włosów

 

Z problemem wypadania włosów najczęściej zmagają się panowie. W związku z tym zdecydowaliśmy się wyróżnić tutaj terapię tej przypadłości, na którą można zapisać się w gabinetach Juwena w Bielsku-Białej i w Katowicach. Nasza oferta obejmuje bowiem również trychologię, czyli dział dermatologii zajmujący się chorobami skóry głowy. Pośród zabiegów trychologicznych oferujemy między innymi karboksyterapię czy mezoterapię skóry głowy.

 

Inne zabiegi dla mężczyzn

 

Twoją uwagę mogą zwrócić również zabiegi z zakresu dermokosmetyki. Ich celem jest uzyskanie skóry pozbawionej różnego rodzaju defektów. Skupiamy się tutaj na przykład na kuracji przeciwtrądzikowej, peelingach dermokosmetycznych, terapii przebarwień. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą gabinetów Juwena.