fbpx

Marta Kawalec

Opiekun Pacjenta

Z „ Juweną” jestem związana od maja 2008 roku. Staram się dzielnie wspierać Dział Obsługi Pacjenta – udzielam telefonicznie kompleksowych informacji o naszej firmie i ofercie, jak również opiekuję się Państwem bezpośrednio w gabinetach.

 

Praca w Juwenie pozwala mi rozwijać swoje zainteresowania wizażem, zawsze tematyka pielęgnacji skóry, kosmetologii była mi bliska – jestem przecież kobietą…

 

Moją misją jest propagowanie zdrowego stylu życia i systematycznego dbania o skórę, co z pewnością przyczyni się do lepszego samopoczucia i zadowolenia naszych Pacjentów. Ukończyłam studia na kierunku „Zarządzanie i Marketing” w Wyższej Szkole Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach.

 

Swoje doświadczenia zawodowe zdobyłam pracując w dużej firmie marketingowej, w której od początku jej istnienia wspierałam klientów w budowie ich wizerunku rynkowego i sprawności handlowej. Opracowywałam również optymalne strategie kampanii promocyjnych. Obecnie realizuję się z całym zaangażowaniem w budowanie wizerunku gabinetów Juwena.

 

Prywatnie jestem wielbicielką włoskiej kuchni, czerwonego wina i dobrej książki. Interesuję się aranżacją wnętrz i projektowaniem. W życiu towarzyszy mi mój ukochany… Mężczyzna i Yorki.