fbpx

RETIN-OIL PEEL

PEELING RETINOLOWO-OLEJOWY

Chcesz dla siebie wyłącznie tego, co najlepsze?

Retin-oil peel należy do zabiegów niewymagających od pacjenta długiego okresu rekonwalescencji. Retinol reguluje procesy zróżnicowania komórek skórnych, proliferacji i komunikacji międzykomórkowej. Gdy retinoidy dostają się do komórki, wiążą się z receptorami jądrowymi. W ten sposób aktywowane lub hamowane są określone sekwencje genomu komórki. Głównymi zaletami tego zabiegu są: minimalne uszkodzenie skóry, krótki okres rekonwalescencji i małe prawdopodobieństwo komplikacji po peelingu. Retinol jest łączony z kwasem salicylowym, by uzyskać efekt intensywnej eksfoliacji i keratolizy.

 

Kwas salicylowy poprawia strukturę naskórka, fakturę skóry i wygląd cery. Jego zastosowanie prowadzi do istotnej poprawy kondycji skóry bez potrzeby stosowania dodatkowych procedur odmładzających. Kwas salicylowy ma silne działanie antyseptyczne i oczyszczające. Normalizuje pracę gruczołów łojowych i zwęża pory.

Klasyfikacja peelingu:
Powierzchowny

 

Typy skóry:
Wszystkie rodzaje skóry o fototypie od I do IV.

 

Konsystencja:
Olejek: głębokość peelingu jest skorelowana z ilością nałożonego preparatu (2 do 5 ml). Należy aplikować pojedynczą warstwę i wmasowywać w twarz, szyję i dekolt. Nie nakładać więcej niż jedną warstwę!

 

Protokół:
Czas kontaktu pomiędzy kolejnymi warstwami: nie dotyczy
Maksymalna liczba warstw: 1
Neutralizacja: bez neutralizacji

 

Produkty przygotowujące skórę do zabiegu: all-day shield + pha activator
Produkty regenerujące skórę: all-day shield + ice cream repair

 

Rekomendowana liczba zabiegów: 2
Okres rekonwalescencji pomiędzy kolejnymi peelingami: 30 dni

Pielęgnacja domowa

PHA ACTIVATOR

Rewolucyjny krem z efektem resurfacingu, który pomaga regenerować skórę. Stopniowo obniża pH, zmniejsza pigmentację, jednocześnie złuszczając skórę oraz przywracając jej blask i odpowiedni poziom nawilżenia.

ALL DAY SHIELD

Nowa generacja ochronnego kremu na dzień SPF 50+ z kwasem ferulowym, witaminą E, filtrami UVA/UVB i Helioguardem 365. Mimo wysokiego stopnia ochrony przed słońcem oferowanego przez krem, ma lekką konsystencję i działa odświeżająco na skórę.

ICE CREAM REPAIR

Bogaty krem regeneracyjny do stosowania po zabiegach peelingowych. Zawiera działające synergicznie: retinol, witaminę E, Bio-placentę (czynniki wzrostu, kwas foliowy, acetylo-glutaminę) i Unirepair t-43. Formuła imitująca lody zwiększa efekt działania składników aktywnych, wytwarza intensywne uczucie chłodzenia i pozostawia na skórze odżywczy film ochronny.

CAVIAR REPAIR

Bogaty krem regeneracyjny do stosowania po zabiegach peelingowych. Krem wspiera prawidłowy przebieg procesu proliferacji skóry i różnicowania komórek. Zawiera działające synergicznie: retinol, witaminę E, ekstrakt z kawioru i Unirepair T-43. Bogata formuła intensywnie odżywia skórę i tworzy na niej barierę lipidową.

Umów się na peeling retinolowo-olejowy, a otrzymasz zniżkę na zakup preparatów do pielęgnacji domowej Ekseption

-15%

Dowiedz się więcej o dermokosmetykach marki Ekseption

Umów się na zabieg!

Zarezerwuj termin dzwoniąc pod numer 32 787 71 71

lub wypełnij poniższy formularz

    Zapoznałam(-em) się z Informacjami na temat przetwarzania danych osobowych w gabinetach Juwena