fbpx

Prolon

ProLon® to 5-dniowy program żywieniowy, który silnie stymuluje procesy regeneracyjne i odmładzające , przyczyniając się jednocześnie do uregulowania poziomu wskaźników związanych z procesem starzenia takich jak np. cholesterol, glukoza na czczo, procesy zapalne.

Prolon łagodzi obciążenia i niebezpieczeństwa wynikające ze stosowania diety bazującej tylko na wodzie, a jednocześnie jest smacznym, wygodnym, sprawdzonym i bezpiecznym programem dietetycznym , który nie wymaga ciągłych zmian stylu życia, jak w przypadku diet długoterminowych.

EKEKTY

 • Spadek wagi
 • Zmniejszenie poziomu tkanki tłuszczowej
 • Utrzymanie szczupłej sylwetki
 • Wyższy poziom energii
 • Zdrowe nawyki żywieniowe
 • Gładsza, zdrowsza cera
 • Kontrola liczby spożywanych posiłków

POSIŁKI

Potrawy ProLon® dostarczane są w 5 małych pudełkach (po jednym na każdy dzień), w których znajdują się batoniki energetyczne, zupy, różnorodne przekąski, napoje i suplementy, wszystkie przebadane i starannie zaprojektowane, w celu odżywiania ciała i promowania pozytywnych zmian we wskaźnikach metabolicznych, odmładzania komórek, zmniejszenia stanu zapalnego i zdrowego starzenia się.

SKŁADNIKI

Składniki ProLon bazują na substancjach pochodzenia roślinnego, są wysoce odżywcze i nie zawierają żadnych dodatków, środków konserwujących* lub substancji chemicznych, a do tego są bardzo smaczne. Dzienna kaloryczność posiłków wynosi od 770 do 1100 kcal.

* Napój energetyczny ProLon zawiera naturalny środek konserwujący: polieleinę.

W SKRÓCIE

 • Regeneracja i odmłodzanie
 • Szybka i nieszkodliwa dla zdrowia utrata masy ciała
 • Odżywianie
 • Doskonały smak
 • Wygoda
 • Całkowicie naturalny produkt

Poczułem się młodszy…

Doktora Jacka Kaczyńskiego nie trzeba naszym Pacjentkom przedstawiać. Tym razem, wyjątkowo, namówiliśmy go na rozmowę nie o zabiegach medycyny estetycznej, którymi się na codzień zajmuje, a o PROLONIE – diecie, którą sam wielokrotnie stosował.

Panie doktorze, co sprawiło, że postanowił Pan sam sprawdzić i wypróbować PROLON?

To był splot kilku czynników. Od wielu lat poszukiwałem diety, która pomogłaby mi skutecznie, ale bez morderczego wysiłku, kontrolować wagę. W tamtym okresie dawało mi się również we znaki przemęczenie. Wtedy, podczas poszukiwań nowości na rynku medycyny estetycznej, trafiłem na PROLON. Okazał się strzałem w dziesiątkę. W wypowiedziach

W wypowiedziach osób stosujących PROLON pojawia się wiele zalet i pozytywnych efektów tej kuracji. Jakie Pana zdaniem są najważniejsze korzyści?

Przede wszystkim te, których poszukiwałem – szybki powrót do właściwej wagi oraz zauważalny, stopniowy przypływ energii. Po zakończonym, pełnym, trzymiesięcznym cyklu diet czułem się naprawdę o kilka lat młodszy.

Jakie efekty odczuł Pan najszybciej przy pierwszym zastosowaniu PROLONU?

Na samym początku, jeszcze podczas pierwszego cyklu 5-dniowej głodówki poczułem poprawę samopoczucia, lepszą koncentrację, jasność umysłu.

Skoro jesteśmy przy pierwszym cyklu – czy uczucie głodu jest dokuczliwe? Czy są lepsze i gorsze momenty?

Tu właśnie kryje się jedna z ważniejszych zalet PROLONU – to nie do końca głodówka. Organizm daje się nabrać i jego funkcje ulegają dzięki temu poprawie, ale ktoś, kto dietę stosuje, normalnie je – a produkty w zestawie są całkiem smaczne. Głód nie dokucza.

Dieta imitująca głodówkę

Wszystkie zalety 5-dniowej głodówki… bez głodówki

Mniej kg (utrata tkanki tłuszczowej)

To najszybszy sposób na pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej (przede wszystkim z brzucha), bez utraty masy mięśniowej ciała.

Lepsza wydajność organizmu

Zarówno fizyczna, jak i psychiczna; do tego lepsza koncentracja, jasny umysł i większe zasoby energii.

Lepsze funkcjonowanie komórek

Stymuluje samonaprawę oraz usuwanie starzejących się i uszkodzonych komórek, przyspiesza odnowę komórkową.

Regulacja procesów metabolicznych

Pomaga utrzymać właściwy poziom glukozy i cholesterolu, odpowiednie ciśnienie krwi oraz znaczniki stanów zapalnych, poprawiając ogólny stan zdrowia.

Umów się na konsultację!

Zarezerwuj termin dzwoniąc pod numer 32 787 71 71

lub wypełnij poniższy formularz

  Zapoznałam(-em) się z Informacjami na temat przetwarzania danych osobowych w gabinetach Juwena