fbpx

NOWOŚĆ

Cellular Matrix

Dwie terapie połączone w jeden rewolucyjny system. Synergia i wspaniały, naturalny efekt. Płytki krwi oraz kwas hialuronowy jako impuls inicjujący totalną regenerację skóry. Odkryj Cellular Matrix.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

Obszar: twarz, ciało

Czas zabiegu: ok. 1 h

Liczba zabiegów: 1 co 3 miesiące

Cena:od 1260

MŁODOŚĆ MAMY WE KRWI

Kwas hialuronowy i osocze bogatopłytkowe. Dwa fundamenty dermatologii  estetycznej, jej największe „gwiazdy”. Najskuteczniejsze i najlepiej przebadane  substancje. Cenione za wszechstronność oraz spektakularne, a zarazem naturalne efekty. Co by się stało, gdyby je połączyć? Opdowiedzią jest Cellular Matrix, efekt wieloletniej pracy lekarzy, biotechnologów i inżynierów tkankowych ze szwajcarskiego Laboratorium RegenLab, którzy stworzyli pierwszy na świecie wyspecjalizowany system kumulujący efekty działania kwasu hialuronowego i osocza.

LIFTING Z EFEKTEM WOW!

Zabieg urządzeniem Liftera Advance to nieinwazyjny lifting twarzy, szyi i ciała, wykorzystujący metodę HIFU, czyli skoncentrowane ultradźwięki wysokiej częstotliwości. Dzięki zastosowanym innowacjom technologicznym, przewyższa konwencjonalne techniki liftingujące, a także inne wykorzystywane obecnie procedury HIFU, pod względem efektywności oraz komfortu Pacjenta. Lifting liftera to nie tylko bezbolesne zabiegi czy wysoka skuteczność w przywracaniu sprężystości skórze skórze twarzy i jędrności ciału, to także natychmiastowe, wyraźnie zauważalne efekty.

EFEKTY

• Natychmiastowy efekt wypełnienia i nawilżenia skóry
• Poprawa gęstości i jędrności skóry
• Stopniowa redukcja zmarszczek
• Likwidacja innych oznak starzenia

ZALETY

  • Przywrócenie gęstości i objętości skóry
  • Intensywna, naturalna regeneracja
  • Odbudowa włókien kolagenowych
  • Stymulacja różnicowania i proliferacji komórek macierzystych
  • Działanie wolumetryczne
  • 100% biokompatybilności – żadnego ryzyka alergii czy nietolerancji

MECHANIZM DZIAŁANIA

Do specjalnej probówki trafia kwas hialuronowy, opatentowany żel separujący, a następnie 4 ml krwi pobranej od pacjenta. Po odwirowaniu oddzielone osocze łączy się z kwasem hialuronowym, a preparat jest gotowy do aplikacji. Kwas pełni w tym połączeniu rolę tymczasowego substytutu skóry, a osocze bogatopłytkowe stymuluje sąsiednie komórki. Trójwymiarowa struktura kwasu hialuronowego jest w szybkim tempie kolonizowana przez fibroblasty, produkujące składniki macierzy pozakomórkowej i odtwarzające uporządkowaną strukturę tkanki skórnej.

W ten sposób zachodzi efekt synergii, oba składniki „wykorzystują” nawzajem swoje właściwości, tworząc nową jakość – wysoce efektywny mechanizm naturalnej regeneracji skóry. Uruchamiają odbudowę struktury kolagenowej, która błyskawicznie zmienia wygląd skóry, poprawiając jej jędrność, gęstość i koloryt.

To nie wszystko, nie wolno zapominać o działaniu każdego ze składników z osobna. Autologiczne osocze bogatopłytkowe uwalnia czynniki wzrostu, aktywujące kluczowe mechanizmy naprawcze: ukierunkowanej migracji komórek, namnażanie się komórek, a następnie ich różnicowanie. To najważniejsze procesy regeneracyjne tkanek. Osocze zawiera również wiele czynników niezbędnych komórkom do życia, w tym składniki odżywcze, witaminy, hormony, elektrolity, czy białka.

Kwas hialuronowy to naturalnie występująca w naszym organizmie substancja wyróżnia się zdolnością do wiązania ogromnych (w stosunku do własnej masy) ilości wody. Dlatego jest niezrównanym środkiem nawilżającym i regenerującym skórę.

BEZPIECZEŃSTWO

W trakcie zabiegów Cellular Matrix wyłącznie lekarz pobiera krew i aplikuje gotową mieszankę – z pełnym zachowaniem zasad aseptyki. Cellular Matrix to jedyny na rynku, w pełni zamknięty bezpieczny system typu „One Step Closed System”, który gwarantuje najwyższy poziom jakości, bezpieczeństwa i czystości mikrobiologicznej.

Umów się na zabieg!

Zarezerwuj termin dzwoniąc pod numer 32 787 71 71

lub wypełnij poniższy formularz

    Zapoznałam(-em) się z Informacjami na temat przetwarzania danych osobowych w gabinetach Juwena