fbpx

Cosmelan / Dermamelan – terapia przebarwień

Dzięki pilingowi Cosmelan/Dermamelan możemy bardzo skutecznie przeciwdziałać pojawiającym się i nawracającym przebarwieniom. Nawet latem.

Jest najskuteczniejszym zabiegiem stosowanym do leczenia przebarwień. Zawiera czynniki rozjaśniające onatychmiastowym działaniu. Reguluje wydzielanie łoju, zwęża pory. Jest bezpieczny i może być wykonywany o każdej porze roku. Jest również odpowiedni dla każdego fototypu skóry.

AKTYWNE SKŁADNIKI:

  • Kwas kojowy
  • Kwas fitowy
  • Arbutyna
  • Palmitynian retinolu
  • Kwas askorbowy

Piling wykonujemy dwuetapowo. Pierwszy etap polega na nałożeniu pilingu w gabinecie. Po 4-6h pacjent zmywa w domu nałożony krem i smaruje twarz kremem Hydra Vital K przez 2 kolejne dni.

Przez 2 kolejne tygodnie pacjent nakłada krem Cosmelan 2 dwa razy na 3-4h. Schemat terepii domowej jest ustalany indywidualnie dla każdego pacjenta w zależności od fototypu i rodzaju skóry. Po 2 tygodniach od zabiegu w trakcie wizyty kontrolnej lekarz ustala dalszy schemat leczenia.

Alternatywą dla pilingu Cosmelan jest zastosowanie lasera frakcyjnego, który poza likwidacją przebarwień pozwala na głęboką rewitalizację skóry.

Umów się na zabieg!

Zarezerwuj termin dzwoniąc pod numer 32 787 71 71

lub wypełnij poniższy formularz

    Zapoznałam(-em) się z Informacjami na temat przetwarzania danych osobowych w gabinetach Juwena