fbpx

Aminokwasowa
terapia zastępcza

Rewolucyjne połączenie kwasu hialuronowego
i aminokwasów

Marka wyróżniona Perłą Dermatologii Estetycznej w kategorii Perfekcyjny Tandem za JALUPRO Classic i JALUPRO Drink

Jak skutecznie spowolnić procesy starzenia się skóry i przywrócić jej naturalne piękno, młodzieńczą sprężystość i zdrowy koloryt? Wspierając jej procesy metaboliczne i komórkowe. Wychodząc z tego założenia, naukowcy z laboratoriów Professional Derma w szwajcarskim Lugano opracowali unikatową formułę preparatów JALUPRO®. Liczne badania naukowe potwierdziły, że aminokwasy (gli­cyna, I-prolina, I-lizyna i I-leucyna) w połączeniu z kwasem hialuronowym mogą wspierać proces biorewitalizacji skóry.

W oparciu o tę rewolucyjną formułę i wyniki badań, potwierdzające wielokierunkowe, dobroczynne działanie kompleksu aminokwasów, opracowano pełną linię preparatów JALUPRO®.

PREPARATY DO INIEKCJI

PŁYNNY KOMPLEKS AMINOKWASÓW

AMINOKOSMETYKI

Peparaty do injekcji

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Obszar: twarz, szyja, dekolt

Czas zabiegu: około 1 godz.

Częstotliwość: 3 co 4-6 tyg., podtrzymanie raz na kwartał

JALUPRO CLASSIC

Przywraca blask i elastyczność skórze oraz zapobiega utracie jej jędrności. Działa doskonale zarówno na skórę twarzy, jak i całego ciała. Redukuje zmarszczki i zapobiega powstawaniu elastozy. Poprawia wygląd blizn – także tych potrądzikowych, keloidów oraz rozstępów.

JALUPRO HMW

Produkt, którego zadaniem jest biorewitalizacja szczególnych obszarów skóry, które są najbardziej narażone na powstawanie głębokich zmarszczek i bruzd, np. skóry szyi i dekoltu.

POBUDZA AKTYWNOŚĆ METABOLICZNĄ FIBROBLASTÓW, CO POWODUJE ZWIĘKSZENIE PRODUKCJI NOWEGO KOLAGENU

ZAPEWNIAJĄ OPTYMALNY STOPIEŃ NAWILŻENIA TKANEK ORAZ TWORZĄ SWOISTE RUSZTOWANIE W ICH OBRĘBIE, CZYNIĄC SKÓRĘ BARDZIE ELASTYCZNĄ

WSKAZANIA

  • Umiarkowane i głębokie zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu
  • Utrata jędrności i objętości policzków, a także grzbietów dłoni, skóry nad kolanami i okolicy ramion
  • Skóra pozbawiona blasku, sucha i zmęczona
  • Rozstępy, blizny i keloidy

EFEKTY

  • Szybka i długotrwała poprawa gęstości i elastyczności skóry
  • Wygładzenie zmarszczek
  • Regeneracja komórek skóry
  • Intensywne, trwałe nawilżenie

PRZED I PO ZABIEGU

4 sesje co 2 tyg. preparatem Jalupro HMW. Zdjęcie dzięki uprzejmości: dr Elena Rumyantseva-Mathey

1 sesja autorskim preparatem Jalutoxin (Jalupro classic + toksyna botulinowa). Zdjęcie dzięki uprzejmości: prof. Luca Piovano.

3 sesje co 2 tyg. preparatem Jalupro® Classic. Zdjęcie dzięki uprzejmości: dr Elena Rumyantseva-Mathey.

1 sesja Jalupro classic 0,6 ml. Zdjęcie dzięki uprzejmości: dr Evgeniya Shelemba.

Płynny kompleks aminokwasów
JALUPRO DRINK

JALUPRO DRINK

Głównym zadaniem produktu Jalupro Drink jest dostarczenie organizmowi związków niezbędnych do walki z oznakami starzenia się skóry. To suplement diety, który cechuje unikatowy skład o udowodnionej skuteczności działania. Jalupro Drink zawiera trzy aminokwasy niezbędne do produkcji kolagenu: glicynę, prolinę oraz I-lizynę. Jalupro Drink to suplement diety zawierający kompleks aminokwasów. Zwiększa efektywność działania zabiegów kosmetycznych, którym poddawana jest skóra. Dodatkowo powoduje łatwiejsze gojenie się ran pooperacyjnych.

Linia produktów do pielęgnacji domowej

AMINOKOSMETYKI

Laboratorium Professional Derma stworzyło nową, innowacyjną linię produktów kosmetycznych, które między innymi dzięki działaniu antyoksydacyjnemu skutecznie spowalniają procesy starzenia się skóry. To pozwala jej zachować pełen witalności, promienny wygląd. Dzięki zawartości kompleksu aminokwasów i kwasu hialuronowego, linia produktów Jalupro cechuje się doskonałą skutecznością w redukowaniu oznak starzenia się skóry. Zawarty w produktach z linii Jalupro kwas hialuronowy pozwala osiągnąć nie tylko lepsze nawilżenie skóry, ale także poprzez działanie synergistyczne z aminokwasami hamuje wytwarzanie wolnych rodników, a co za tym idzie – hamuje procesy starzenia się skóry.

Umów się na zabieg!

Zarezerwuj termin dzwoniąc pod numer 32 787 71 71

lub wypełnij poniższy formularz

    Zapoznałam(-em) się z Informacjami na temat przetwarzania danych osobowych w gabinetach Juwena