fbpx

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Wskazania: usuwanie przebarwień, tatuaży i makijażu permanentnego

Czas zabiegu: w zależności od rodzaju i wielkości przebarwień / tatuażu

Laser pikosekundowy

Technologia, która przenosi laseroterapię w nowy wymiar, dając nowe możliwości usuwania szpecących skórę pigmentów – zarówno naturalnych, jak i sztucznych. Laser pikosekundowy zapewnia efektywne zabiegi pigmentacyjne i usuwania wielokolorowych tatuaży.

PRZEBARWIENIA

TATUAŻE

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Laser pikosekundowy usuwa tatuaże i zmiany pigmentacyjne w oparciu o technologię ultrakrótkich impulsów (czas ich trwania mierzymy bilionowymi częściami sekundy, czyli pikosekundami). Generuje falę akustyczną, rozbijającą barwnik na cząsteczki znacznie mniejsze niż w przypadku zabiegów bazujących na impulsach nanosekundowych, co przekłada się na szybką degradację barwnika.

Laser generuje impulsy o wysokiej mocy szczytowej i bardzo krótkim czasie impulsu, poniżej 300 ps, zapewniając satysfakcjonujące efekty w zabiegach usuwania wielokolorowych tatuaży. Mechanizm jest prosty: cząstki barwnika pochłaniają światło lasera, a towarzysząca temu energia rozbija je na drobiny wydalane później z organizmu. Dwie długości fali (1064/532 nm) umożliwiają precyzyjne dostosowanie terapii do indywidualnego przypadku i spektrum kolorów pigmentów (od ciemnych barw po niebieski i czerwony). Laser pikosekundowy sprawdza się dobrze także w usuwaniu zmian pigmentacyjnych, makijażu permanentnego oraz w odmładzaniu skóry – wyrównywaniu jej struktury i spłycaniu zmarszczek.

Bezpieczeństwo i inne zalety

Ultrakrótkie impulsy przenikają do głębszych warstw skóry i rozbijają pigmenty na mikroskopijne cząsteczki nie naruszając po drodze naskórka ani żadnej z zewnętrznych warstw skóry. W trakcie zabiegu nie powstają termiczne efekty uboczne ani blizny. Ultrakrótki, mierzony w bilionowych częściach sekundy, czas trwania impulsu wpływa także na komfort zabiegu – cała procedura jest bardzo szybka i niemal bezbolesna. Wyjątkowa precyzja i skuteczność zabiegu to także zasługa ergonomicznej, lekkiej rękojeści wyposażonej w funkcję zoom. Dzięki obrotowemu pierścieniowi można swobodnie dostosować wielkość plamki bez konieczności wymiany końcówki. Ma to ogromne znaczenie dla elastyczności pracy, a także dla precyzji – niezwykle ważnej w tego rodzaju zabiegach. Duży i wygodny ekran dotykowy z przejrzystym, intuicyjnym menu pozwala na szybkie i łatwe dostosowanie parametrów zabiegu do indywidualnego przypadku. Ultrakrótkie impulsy rozbijają pigment na cząstki tak małe, że zabieg jest komfortowy, a pozostałości barwników są wydalane z organizmu dużo szybciej.

Umów się na zabieg!

Zarezerwuj termin dzwoniąc pod numer 32 787 71 71

lub wypełnij poniższy formularz

    Zapoznałam(-em) się z Informacjami na temat przetwarzania danych osobowych w gabinetach Juwena