fbpx

Lenisna

Lenisna to wyjątkowy stymulator tkankowy, łączący zalety błyskawicznie działającego wypełniacza z długotrwałym efektem biostymulatora podtrzymującego produkcję kolagenu.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Obszar: twarz

Czas zabiegu: około 1 godz.

Formuła preparatu łączy 170 mg kwasu polimlekowego PDLLA oraz 30 mg nieusieciowanego kwasu hialuronowego. Poprzez dostosowanie ilości roztworu oraz wielkości cząsteczek od 50 do 60 mikrometrów i połączeniu ich z nieusieciowanym kwasem hialuronowym otrzymano hybrydę dostosowaną do aplikacji w tkankę podskórną lub okostnowo. Dzięki opatentowanej technologii wytwarzania wyeliminowano ryzyko powstawania grudek podskórnych tworzących się przy zastosowaniu preparatów z tradycyjnym kwasem mlekowym, a po zabiegu nie trzeba już wykonywać masażu.

MECHANIZM DZIAŁANIA

Zaraz po wstrzyknięciu preparatu nieusieciowany kwas hialuronowy wnika w tkanki, dając błyskawiczny efekt wypełnienia, a dzięki działaniu mikrocząsteczek kwasu polimlekowego zachowuje spoistość i odpowiednie właściwości fizyczne. Po dwóch tygodniach, kiedy wypełniające działanie kwasy hialuronowego słabnie, w skórze trwa już intensywna produkcja kolagenu i elastyny, stymulowana przez mikrocząsteczki PLA. Po 6 miesiącach widać ostateczny efekt współdziałania składników preparatu – odbudowaną przez nowo syntetyzowane włókna kolagenowe objętość i elastyczność skóry..

ZASTOSOWANIE

Lenisna to preparat przeznaczony przede wszystkim dla skór wiotkich, z dużą ilością drobnych zmarszczek, o małej objętości lub z dużymi ubytkami objętościowymi. Dzięki swoim właściwościom, zwłaszcza bardzo silnej stymulacji produkcji kolagenu przywraca młodzieńczy wyglądu w sposób stopniowy i naturalny.

EFEKTY

Efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Błyskawiczne wypełnienie to zasługa kwasu hialuronowego. Po ok. 2 tygodniach rozpoczyna się produkcja kolagenu stymulowana przez mikrocząsteczki kwasu mlekowego PDLLA. Efekty terapii utrzymują się ponad dwa lata od ostatniego zabiegu. Rekomendowana ilość zabiegów to 2 lub 3 w zależności od mankamentu skórnego w odstępach 6-8 tygodniowych. Po dwóch latach rekomendujemy wykonać 1 zabieg przypominający.

Lenisna to spektakularny efekt początkowy i trwała poprawa elastyczności i opbjętości skóry przez kolejne 24 miesiące!

Umów się na zabieg!

Zarezerwuj termin dzwoniąc pod numer 32 787 71 71

lub wypełnij poniższy formularz

    Zapoznałam(-em) się z Informacjami na temat przetwarzania danych osobowych w gabinetach Juwena