fbpx

NOWOŚĆ

Terapia wypadania włosów Linerase & Carbomed

Ceniony przez nasze Pacjentki kolagen Linerase w połączeniu z karboksyterapią Carbomed – to nowa, autorska procedura medyczna firmy BD Aesthetic, wykorzystująca synergię tych dwóch zabiegów w walce z wypadaniem włosów oraz innymi problemami dotyczącymi owłosionej skóry głowy.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

Obszar: owłosiona skóra głowy

Czas zabiegu: 30-45 min

Liczba zabiegów: 4

Cena: zadzwoń do nas

Twoich włosów ubywa w tempie, które Cię niepokoi? Umów się na na wizytę, na której doświadczony dermatolog zdiagnozuję przyczynę Twojego problemu. Równocześnie powstrzymaj wypadanie włosów poddając się nowej, wyjątkowej terapii. Pierwsze obserwacje efektów nowej procedury Linerase & Carbomed są więcej niż obiecujące. Swoją skuteczność terapia zawdzięcza synergii liofilizowanego atelokolagenu Linerase w optymalnej dawce 100 mg w połączeniu z aplikacją najwyższej czystości dwutlenku węgla Carbomed. Na efekty nie trzeba długo czekać, pojawiają się już nawet po 1-2 zabiegach, po których włosy przestają wypadać. Warte podkreślenia jest to, że procedura nie tylko hamuje wypadanie włosów, ale także stymuluje ich odrastanie, a nowopowstałe włosy są grubsze i zdrowsze.

Twoich włosów ubywa w tempie, które Cię niepokoi? Umów się na na wizytę, na której doświadczony dermatolog zdiagnozuję przyczynę Twojego problemu. Równocześnie powstrzymaj wypadanie włosów poddając się nowej, wyjątkowej terapii. Pierwsze obserwacje efektów nowej procedury Linerase & Carbomed są więcej niż obiecujące. Swoją skuteczność terapia zawdzięcza synergii liofilizowanego atelokolagenu Linerase w optymalnej dawce 100 mg w połączeniu z aplikacją najwyższej czystości dwutlenku węgla Carbomed. Na efekty nie trzeba długo czekać, pojawiają się już nawet po 1-2 zabiegach, po których włosy przestają wypadać. Warte podkreślenia jest to, że procedura nie tylko hamuje wypadanie włosów, ale także stymuluje ich odrastanie, a nowopowstałe włosy są grubsze i zdrowsze.

JAK DZIAŁA TERAPIA

Synergiczne działanie Linerase i Carbomed pobudza krążenie krwi, dostarcza potrzebnych macierzy włosa elementów budulcowych i, co najważniejsze, działa na poziomie komórek macierzystych tzn. uwalnia czynniki wzrostu, które poprzez receptory oddziaływują na nasze komórki macierzyste stymulując je do podziałów, tak, aby zregenerować i odbudować te tkanki, które uległy zniszczeniu. Dzięki temu możemy mówić o pełnej bioregeneracji, bo aby taka nastąpiła, procedura w tym wskazaniu powinna regenerować zarówno skórę właściwą (skóra głowy), jak i naskórek (budulec włosów).

PRZEBIEG ZABIEGU

Zabieg rozpoczynamy od karboksyterapii Carbomed. Polega to na podaniu w głąb skóry głowy najwyższej czystości (laboratoryjnego) dwutlenku węgla za pomocą cienkiej igły. CO2 intensywnie pobudza mikro i makrokrążenie, stymuluje produkcję nowych naczyń krwionośnych oraz kolagenu i jest „idealnym” nośnikiem wstrzykniętego tuż po (również za pomocą cienkiej igły) atelokolagenu Linerase. Metoda karboksyterapii skóry głowy jest mało inwazyjna, naturalna i w 100% bezpieczna. Carbomed CO2 ma możliwość podgrzewania dwutlenku węgla co sprawia, że zabieg dla pacjenta jest prawie bezbolesny. Tak przygotowana i dotleniona skóra głowy po karboksyterapii jest idealnie przygotowana do drugiego kroku tj. do zaaplikowania kolagenu Linerase.

 

Kolejny etap to iniekcja cienką igłą 100 mg (płynnego) atelokolagenu LINERASE. Lekarz podaje niewielkie depozyty produktu w odstępach 1-3 cm na całym leczonym obszarze skóry głowy. Zalecany protokół Linerase+Carbnomed obejmujący ok. 4 zabiegów co 14 dni. Czas trwania zabiegu to ok 30– 45 min

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

Aplikowane śródskórnie, za pomocą cieniutkiej igły, substancje: 100 mg atelakolagenu Linerase oraz najwyższej czystości laboratoryjny CO2 Carbomed są naturalne, biokompatybilne i biodegradowalne, to sprawia, że terapia jest procedurą bardzo bezpieczną.

Delikatne uczucie ukucia igłą i rozpierania, ciepło i rozchodzący się pod skórą gaz w przypadku CO2) to jedyne odczucia jakie towarzyszą zabiegowi, dlatego jakiekolwiek znieczuleie nie jest wymagane. Ponadto, CO2 ma działanie „znieczulające”, dlatego podany po nim Linerase jest odczuwalny jako delikatne pieczenie i rozpieranie.

Umów się na zabieg!

Zarezerwuj termin dzwoniąc pod numer 32 787 71 71

lub wypełnij poniższy formularz

    Zapoznałam(-em) się z Informacjami na temat przetwarzania danych osobowych w gabinetach Juwena