fbpx

Lipolifting

Wyjątkowa nowość – następca pięciopunktowego liftingu kwasem hialuronowym, naszego największego bestsellera ostatnich lat. Lipolifting zapewnia mocny, naturalny efekt liftingu twarzy poprzez odbudowę tkanki tłuszczowej.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Obszar: twarz

Czas zabiegu: około 1 godz.

Lipolifting to lifting pięciopunktowy kwasem hialuronowym zmodyfikowany do techniki jednego wkłucia przy użyciu kaniuli. Zabieg jest bezinwazyjny i bezśladowy. Dedykowany jest głównie dla Pacjentów po 40. roku życia, u których widoczne są już oznaki opadania tkanek czyli tzw. chomiki oraz ubytki objętości, jak bruzdy czy linie marionetki. Zabieg polecamy także Pacjentom po liftingach chirurgicznych, a także przed zabiegiem z użyciem nici liftingujących (np. w celu odroczenia tego zabiegu) lub po tym zabiegu (celem podtrzymania efektu).

ODBUDOWA TKANKI TŁUSZCZOWEJ – NATURALNY EFEKT UJĘDRNIENIA SKÓRY

Wraz z wiekiem tkanka tłuszczowa zgromadzona w przedziałach pod skórą twarzy coraz łatwiej ulega grawitacji – przemieszcza się w dół, a na skutek tych zmian wygląd twarzy także ulega modyfikacji: policzki zapadają się, rysy zaczynają się wypłaszczać, owal twarzy staje się mniej wyrazisty. Lipolifting – jak wykazały badania – pomaga odbudować tkankę tłuszczową, przywracając skórze jędrność i gęstość. Tak jak wcześniejsze, bestsellerowe zabiegi z tej serii, zawdzięczają swoją skuteczność m.in.hybrydowym kompleksom kwasu hialuronowego (45mg kwasu o wysokiej masie cząsteczkowej, 1100-1400 kDa, oraz 45mg kwasu o niskiej masie cząsteczkowej, 80-100 kDa) oraz opatentowanej technologii NAHYCO®, która eliminuje konieczność stosowania chemicznego środka sieciującego, przez co poprawia bezpieczeństwo zabiegów.

EFEKTY

  • mocny efekt liftingu
  • naturalny efekt wypoczętej i odświeżonej skóry
  • widoczna poprawa owalu twarzy
  • ujędrnienie, zagęszczenie i nawilżenie skóry
  • poprawa ogólnego wyglądu twarzy

Umów się na zabieg!

Zarezerwuj termin dzwoniąc pod numer 32 787 71 71

lub wypełnij poniższy formularz

    Zapoznałam(-em) się z Informacjami na temat przetwarzania danych osobowych w gabinetach Juwena