fbpx

NucleoFILL

Nowa linia biostymulatorów na bazie polinukleotydów, z potrójnym efektem: przeciwstarzeniowym, liftingującym i nawilżającym. Skuteczna w dużym zakresie zabiegów anti-aging, m.in. w profilaktyce przeciwstarzeniowej, przy utracie napięcia i elastyczności skóry, w przywracaniu właściwego kolorytu oraz leczeniu atrofii tkanek.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Obszar: twarz, szyja, okolice oczu

Czas zabiegu: około 60 min

Częstotliwość: 4 zabiegi co 2-4 tygodnie

NucleoFill uruchamia mechanizmy regeneracyjne na poziomie komórkowym, dając dobre efekty zarówno pod względem stanu skóry – jej spoistości czy sprężystości – jak i poprawy jej wyglądu, kolorytu, faktury czy promienności. Sekret skuteczności, tak jak nowatorstwo tej formuły, kryje się w polinukleotydach, polimerach nukleotydów. Te ostatnie pełnią ważną funkcję podstawowego budulca kwasów nukleinowych (DNA i RNA), odgrywając zarazem istotną rolę w procesach metabolizmu i przekazywania sygnałów.

NOWOŚĆ

Nucleofill Soft Plus:

Przywróć młodość skórze w okolicy oczu

Linia luksusowych preparatów Nucleofill powiększyła się o nowy produkt – stworzony specjalnie z myślą o problemach i potrzebach skóry w okolicy oczu. Stosunkowo wcześnie pojawiające się w tym obszarze oznaki starzenia to częsty powód wizyt w naszych gabinetach, dlatego rekomendujemy to rozwiązanie.

Mezoterapia Nucleofill Plus Soft przeznaczona jest do biorestrukturyzacji skóry, zawiera oczyszczone polinukleotydy pochodzenia naturalnego. Odbudowuje naturalną strukturę głębokich i powierzchownych tkanek, przywracając skórze wokół oczu świeży i młody wygląd.

WSKAZANIA:

 • wiotkość skóry
 • drobne zmarszczki, „kurze łapki”
 • cienie pod oczami
 • obniżenie łuku brwiowego
 • leczenie przed i pozabiegowe (lifting, blefaroplastyka)
 • leczenie pozabiegowe (resurfacing laserem)

NUCLEOFILL MEDIUM & STRONG

Polinukleotydy w składzie preparatów NucleoFILL mają trzy ściśle określone zadania, które przekładają się na trzykierunkowy mechanizm działania terapii:

BIOSTYMULACJA

Po pierwsze polinukleotydy aktywują dwa typy receptorów błonowych na fibroblastach, pobudzając w ten sposób produkcję kolagenu typu I oraz glukozaminoglikanów, białek i glikoprotein. Efektem jest lifting i regeneracja skóry, niezależnie od jej rodzaju.

DZIAŁANIE ANTYOKSYDACYJNE

W przestrzeni pozakomórkowej polinukleotydy „zmiatają” wolne rodniki, uruchamiając silny mechanizm antyoksydacyjny.

GŁĘBOKIE NAWILŻENIE

Składniki aktywne preparatu wiążą wodę i zapewniają trwałe izoosmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej. W ten sposób zapewniają skórze optymalne nawilżenie oraz młodzieńczą sprężystość.

Synergia trzech mechanizmów działania przywraca skórze witalność, blask i młodzieńczą sprężystość

EFEKTY

 • lifting i rewitalizacja skóry
 • pobudzenie mechanizmów regeneracyjne już na poziomie komórek
 • wzmocnienie fibroblastów
 • poprawa gęstości i spoistości skóry
 • poprawa wyglądu i kolorytu skóry, przywrócenie jej blasku i promienności

KOMU POLECAMY ZABIEG

Każdemu, kto chce uzyskać widoczny efekt odmłodzenia bez ingerencji w rysy twarzy lub pragnie zmniejszyć widoczność zmarszczek, bruzd oraz ujędrnić skórę. Polecam również osobom, którym zależy na profilaktycznym działaniu anti-aging i tym, które są narażone na stres oksydacyjny (przez zanieczyszczenie powietrza, ekspozycję na słońce, palenie tytoniu, złą dietę). To także dobra propozycja dla każdego, kto ma wiotką i odwodnioną skórę.

NucleoFILL jest przezroczystym żelem o optymalnej lepkości i elastyczności. Zawartość polinukleotydu: w wersji Medium: 20 mg/1 ml, a w wersji Strong: 25 mg/1 ml.

Umów się na zabieg!

Zarezerwuj termin dzwoniąc pod numer 32 787 71 71

lub wypełnij poniższy formularz

  Zapoznałam(-em) się z Informacjami na temat przetwarzania danych osobowych w gabinetach Juwena