fbpx

PLEXR – niechirurgiczny lifting powiek

Jeśli zauważasz, że opadające powieki powodują, że Twoja twarz wygląda „smutno”, coraz trudniej wykonać na powiece makijaż, a opadające kąciki oka dodają Ci lat, zapytaj o bezinwazyjny lifting powiek, który jest dla Ciebie bardzo dobrym rozwiązaniem. Bez wypełniania,  bez igieł i bez skalpela.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

Obszar: powieki górne , dolne,
zmarszczki palacza, okolica przyuszna

Czas zabiegu:
ok. 2 h

Cena:
od 890 zł

Te moje wiecznie ciążące powieki, mimo młodego (jak niektórzy twierdzą) wieku! Już od kilku lat przyjaźnię się z toksyną, żeby, oczywiście oprócz złagodzenia mimiki - podnieść troszeczkę powieki i otworzyć oko. Kiedy pojawiła się możliwość długotrwałej poprawy - postanowiłam skorzystać. Zabieg był krótki, odczuwalny, ale do wytrzymania. Lekarz na bieżąco obserwował efekt terapii i korygował go, co dało mi poczucie bezpieczeństwa. Po zabiegu został nałożony specjalny fluid kryjący. Następnego dnia obudziłam się opuchnięta, ale zdecydowanie mniej, niż można spodziewać się po liftingu chirurgicznym, a opuchlizna zeszła dość szybko. Przez pewien czas utrzymał się strupek, ale już po kilku dniach cieszyłam się efektem, nie musząc akceptować delikatnych blizenek, bo ich po prostu w przypadku tej metody nie ma, a wyraźnie podniosły mi się powieki!

Beata, 32 l

NA CZYM POLEGA ZABIEG

Procedura polega na wykonaniu niewielkich punktów na powierzchni skóry poprzez plazmę generowaną z urządzenia PLEXR, każdy w odległości ok 0,5 mm jeden od drugiego. Każdy z tych punktów powoduje sublimację naskórka bez uszkadzania warstwy podstawnej skóry właściwej, bez krwawienia i bez powodowania uszkodzenia i nekrozy otaczających tkanek, a w efekcie obkurczenie i likwidację nadmiaru skóry.  Zabieg z wykorzystaniem PLEXR jest definiowany jako metoda „dynamiczna”, ponieważ pozwala na obserwację efektu w czasie rzeczywistym , pozwalając także zachować perfekcyjną plastyczność w ruchu powieki aż do zakończenia procedury. Operator może poprosić pacjenta o zamykanie i otwieranie oczu i „na żywo” obserwować efekty. Procedura trwa ok. 20 minut a punkty sublimacji o średnicy mniejszej niż 1 mm utrzymują się od 4 do 7 dni.

EFEKTY

ZASTOSOWANIA

  • Opadająca powieka góra
  • Wiotka powieka dolna
  • Kurze łapki
  • Zmarszczki palacza

BEZPIECZEŃSTWO

PLEXR jest generatorem plazmy, który wytwarza kontrolowaną i celowaną mikrowiązkę plazmy dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu. Plazma tworzy się między końcówką urządzenia i skórą pacjenta dzięki niewielkiemu łukowi, który w kontrolowany sposób zdolny jest do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu jego działania co skutkuje uniesieniem powiek i efektem „otwartego oka”.

PLEXR jako urządzenie medyczne klasy IIb (CE 0051) jest obecnie jedynym urządzeniem na rynku działającym na zasadzie generowania mikrowiązki plazmy, które nie powoduje przepływu prądu przez ciało pacjenta oraz operatora podczas wykonywania zabiegu. Zanim produkt trafił na rynek minęło 6 lat ciężkiej pracy lekarzy z Uniwersytetu Medycznego w Rzymie – w efekcie dzisiaj pacjenci mogą korzystać z efektów ich pracy.

Umów się na zabieg!

Zarezerwuj termin dzwoniąc pod numer 32 787 71 71

lub wypełnij poniższy formularz

    Zapoznałam(-em) się z Informacjami na temat przetwarzania danych osobowych w gabinetach Juwena