fbpx

Stylage Lips Plus

Modelowanie ust – jednego z najważniejszych atrybutów kobiecości – wymaga od lekarza wyjątkowej precyzji i dużych umiejętności. Równie istotny jest dobór preparatu: sprawdzonego i bezpiecznego, gwarantującego spektakularny i trwały, a zarazem naturalny efekt pięknych ust o wymarzonym kształcie. Dokładnie takiego, jak nasza nowość STYLAGE LIPS PLUS!

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Obszar: usta

Czas zabiegu: około 1 godz.

Dobra wiadomość dla wielbicielek pełnych, uwodzicielskich ust. Cieszące się znakomitą opinią preparaty Stylage Lips, francuskiego laboratorium VIVACY, powracają w nowej, doskonałej formule. Wypełniacz Stylage Lips Plus, na bazie kwasu hialuronowego o stężeniu 20 mg/g, stworzony został w 100% z myślą o powiększaniu objętości i konturowaniu delikatnej okolicy ust. Dzięki wyższemu stężeniu kwasu hialuronowego i gęstszej konsystencji niż wcześniejszy, nawilżający produkt Stylage Special Lips, Lips Plus pomaga uzyskać efektowną pełnię i wymarzony kształt ust.

STYLAGE LIPS PLUS to żel na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego stworzony z myślą o powiększaniu objętości ust, modelowaniu i korygowaniu konturu. Formuła i jej właściwości reologiczne dostosowane są do budowy anatomicznej tego silnie unaczynionego i wrażliwego na urazy obszaru. Chlorowodorek lidokainy w preparacie STYLAGE LIPS PLUS łagodzi ból związany z wykonaniem zabiegu.

EFEKTY

  • korekcja kształtu ust
  • uwydatnienie konturu ust
  • większa objętości ust

TECHNOLOGIA

W preparatach Stylage zastosowano opatentowaną przez laboratoria Vivacy technologię IPN-LIKE, czyli przenikania się sieci kwasu hialuronowego. Dzięki niej uzyskano idealną lepkość i elastyczność kwasu, co radykalnie zwiększyło skuteczność i precyzję zabiegów.

ZABIEGI WYKONUJE

DR PAULINA PALA

Umów się na zabieg!

Zarezerwuj termin dzwoniąc pod numer 32 787 71 71

lub wypełnij poniższy formularz

    Zapoznałam(-em) się z Informacjami na temat przetwarzania danych osobowych w gabinetach Juwena