fbpx

Xela Rederm

Redermalizacja

Unikalne połączenie bursztynianu sodu i kwasu hialuronowego!

Jedyny preparat na rynku, który wywiera bezpośredni wpływ na procesy metaboliczne w skórze. Doskonała metoda korekcji i profilaktyki zmian związanych z wiekiem,

Redermalizacja to nowa metoda prewencji starzenia się skóry, która polega na połączeniu działania regulującego procesy oddychania w komórkach, blokowaniu wolnych rodników i głębokiemu nawilżeniu. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych preparatów Xela Rederm® szwajcarskiej firmy Hyalual zawierających bursztynian sodu oraz kwas hialuronowy, następuje regulacja biochemicznych i fizjologicznych procesów w komórkach.

Oprócz tradycyjnych zabiegów mezoterapii stosujemy preparaty Xela Rederm jako uzupełnienie laseroterapii rumienia naczyniowego. Skuteczność i precyzja lasera (zwłaszcza żółtego) w zamykaniu naczyń oraz mechanizm działania biostymulatorów, które pobudzają metabolizm komórkowy, odbudowując skórę i wyrównując jej powierzchnię, to połączenie zapewniające doskonale efekty.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Obszar: twarz, szyja, dekolt, dłonie, skóra pod oczami

Czas zabiegu: około 30 min.

Częstotliwość: 3-6 zabiegów co 2 tyg., podtrzymanie raz na kwartał

MECHANIZM DZIAŁANIA

Bursztynian sodu pobudza metabolizm na poziomie komórkowym, dotleniając komórki, a zarazem efektywnie blokując wolne rodniki. Kwas hialuronowy wspomaga jego działanie, przywracając równowagę wodną i tworząc odpowiednie warunki do odbudowy skóry i zredukowania oznak starzenia. Zabieg odbudowuję strukturę skóry, poprawiając zarazem takie cechy morfologiczne i funkcjonalne jak: sprężystość, elastyczność i stopień nawodnienia.

WSKAZANIA

Korekcja i prewencja zmian stanu skóry spowodowanych przez:

 • starzenie się
 • patologiczne czynniki środowiska (promieniowanie UV, zanieczyszczenie środowiska, palenie papierosów itd.) – idealny zabieg antysmogowy
 • skutki uboczne niektórych zabiegów medycyny estetycznej (blizny, przebarwienia, wiotkość)

+ Dodatkowo jako uzupełnienie laseroterapii w leczeniu rumienia naczyniowego

EFEKTY

 • rozjaśnienie skóry
 • lifting
 • poprawa elastyczności i ogólnej kondycji skóry
 • intensywne nawilżenie
 • zmniejszenie głębokości i długości zmarszczek
 • poprawiona powierzchnia i faktura skóry

PRZECIWWSKAZANIA

 • ciąża i okres karmienia piersią
 • aktywne stany zapalne skóry (trądzik, opryszczka)
 • uczulenie na składniki preparatu
 • skłonność do występowania blizn przerostowych

W Juwenie stosujemy preparaty Xela Rederm w terapii rumienia naczyniowego – jako uzupełnienie laseroterapii. Skuteczność i precyzja lasera (zwłaszcza żółtego) w zamykaniu naczyń oraz mechanizm działania biostymulatorów, które pobudzają metabolizm komórkowy, odbudowując skórę i wyrównując jej powierzchnię, to połączenie zapewniające doskonale efekty.

 

Cera naczynkowa to jeden z najczęstszych powodów wizyt u  dermatologów. Charakteryzuje się rumieniem o różnym nasileniu, przybierającym postać teleangiektazji (rozszerzone naczynka włosowate nazywane „pajączkami”), trądziku różowatego, naczyniaków lub plam naczyniowych.

 

Oddziaływanie lasera polega na fotomechanicznym lub fototermicznym uszkodzeniu ścianki naczynia poprzez zniszczenie hemoglobiny – przy minimalnym oddziaływaniu na struktury sąsiednie. Zamknięte w ten sposób naczynie blednie i jest zdecydowanie mniej widoczne.

 

Zastosowany po laseroterapii rumienia naczyniowego regeneruje i odbudowuje skórę w leczonym obszarze, niwelując nierówności i wyrównując koloryt.

PRZED I PO ZABIEGU

Umów się na zabieg!

Zarezerwuj termin dzwoniąc pod numer 32 787 71 71

lub wypełnij poniższy formularz

  Zapoznałam(-em) się z Informacjami na temat przetwarzania danych osobowych w gabinetach Juwena