fbpx

Laser QuadroStar Pro Yellow

Pierwszy na Śląsku. Pierwszy na świecie! Żółty laser dermatologiczny ze skanerem frakcyjnym. Bezkonkurencyjny w leczeniu rumienia i zamykaniu naczynek. Doskonały w likwidacji długiej listy innych zmian skórnych i zaburzeń pigmentacji – znamion, naczyniaków i plam.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

Obszar: twarz, ciało

Czas zabiegu: 15-60 min.

Liczba zabiegów: 1-3

Cena: zadzwoń do nas

Masz delikatną cerę, a pod wpływem słońca lub mrozu pojawiają się na niej zaczerwienienia lub rozszerzone naczynka? Chcesz pozbyć się przebarwień i innych niedoskonałości? Odzyskać młodzieńczą promienność skóry i zdrowy, równy koloryt? Wypróbuj technologię opracowaną właśnie w tym celu – przyjdź na zabieg laserem QuadroStar Pro Yellow, niezrównanym w zamykaniu naczyń, leczeniu rumienia i likwidowaniu przebarwień. Najważniejszą zaletą tego rewolucyjnego urządzenia jest długość fali, optymalna do leczenia zmian skórnych o podłożu naczyniowym. Aby terapia taka była skuteczna, światło lasera musi być dobrze absorbowane przez hemoglobinę. Absorbcja żółtego światła, emitowanego przez QuadroStar Pro, jest aż o 40% większa niż w przypadku najczęściej dziś stosowanych laserów zielonych. Równocześnie moc towarzysząca emisji fal jest na tyle niewielka, że pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu podczas zabiegu.

Masz delikatną cerę, a pod wpływem słońca lub mrozu pojawiają się na niej zaczerwienienia lub rozszerzone naczynka? Chcesz pozbyć się przebarwień i innych niedoskonałości? Odzyskać młodzieńczą promienność skóry i zdrowy, równy koloryt? Wypróbuj technologię opracowaną właśnie w tym celu – przyjdź na zabieg laserem QuadroStar Pro Yellow, niezrównanym w zamykaniu naczyń, leczeniu rumienia i likwidowaniu przebarwień. Najważniejszą zaletą tego rewolucyjnego urządzenia jest długość fali, optymalna do leczenia zmian skórnych o podłożu naczyniowym. Aby terapia taka byłą skuteczna, światło lasera musi być dobrze absorbowane przez hemoglobinę. Absorbcja żółtego światła, emitowanego przez QuadroStar Pro, jest aż o 40% większa niż w przypadku najczęściej dziś stosowanych laserów zielonych. Równocześnie moc towarzysząca emisji fal jest na tyle niewielka, że pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu podczas zabiegu.

EFEKTY

• zamknięcie naczynek
• likwidacja rumienia
• redukcja plam i przebarwień
• nieskazitelna cera o równym kolorycie

„Pajączki” – przed i miesiąc po pierwszym zabiegu.

Przebarwienia – przed i 10 dni po pierwszym zabiegu

MECHANIZM DZIAŁANIA

NACZYNKA I RUMIEŃ Żółte światło emitowane przez laser QuadroStar Pro Yellow dociera do uszkodzonych naczyń, gdzie jest absorbowane przez hemoglobinę i przekształcane w energię cieplną. Pod wpływem ciepła naczynka zamykają się i goją. Najważniejszą zaletą lasera QuadroStar w kontekście leczenia naczynek i rumienia jest precyzyjnie dostosowana do tych zaburzeń długość fali – 577 nm to wartość, dla której absorpcja energii przez hemoglobinę jest największa i aż o 40% większa niż w przypadku laserów zielonych. To najważniejszy sekret wyjątkowej skuteczności urządzenia w leczeniu tego rodzaju zmian skórnych.

PLAMY I PRZEBARWIENIA W leczeniu zmian skórnych spowodowanych przez zaburzenia pigmentacji (melasmy, przebarwień posłonecznych, piegów) laser QuadroStar bazuje na dwóch mechanizmach: wspomnianym wcześniej zamykaniu naczynek, które zapewniają ukrwienie komórkom produkującym zbyt dużo pigmentu, oraz rozgrzewaniu i eliminowaniu samego pigmentu, co jest możliwe dzięki absorbcji światła żółtego przez melaninę. W ten sposób łatwo i szybko przywracamy skórze równy, zdrowy koloryt.

Umów się na zabieg!

Zarezerwuj termin dzwoniąc pod numer 32 787 71 71

lub wypełnij poniższy formularz

    Zapoznałam(-em) się z Informacjami na temat przetwarzania danych osobowych w gabinetach Juwena