fbpx

NOWOŚĆ

Elure

Pragniesz przywrócić skórze jędrności i sprężystość? Odmłodzić rysy twarzy, wymodelować ciało? Chcesz szybkich, wyraźnych efektów i pełnego komfortu? Wypróbuj zabieg skoncentrowanymi ultradźwiękami wysokiej częstotliwości (HIFU) – nową, przełomową formę liftingu o fantastycznej skuteczności.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

Obszar: twarz, ciało

Czas zabiegu: ok. 1 h

Liczba zabiegów: 3

Cena: od 1090

LIFTING Z EFEKTEM WOW!

Zabieg urządzeniem Liftera Advance to nieinwazyjny lifting twarzy, szyi i ciała, wykorzystujący metodę HIFU, czyli skoncentrowane ultradźwięki wysokiej częstotliwości. Dzięki zastosowanym innowacjom technologicznym, przewyższa konwencjonalne techniki liftingujące, a także inne wykorzystywane obecnie procedury HIFU, pod względem efektywności oraz komfortu Pacjenta. Lifting Liftera to nie tylko bezbolesne zabiegi czy wysoka skuteczność w przywracaniu sprężystości skórze twarzy i jędrności ciału, to także natychmiastowe, wyraźnie zauważalne efekty.

LIFTING Z EFEKTEM WOW!

Zabieg urządzeniem Liftera Advance to nieinwazyjny lifting twarzy, szyi i ciała, wykorzystujący metodę HIFU, czyli skoncentrowane ultradźwięki wysokiej częstotliwości. Dzięki zastosowanym innowacjom technologicznym, przewyższa konwencjonalne techniki liftingujące, a także inne wykorzystywane obecnie procedury HIFU, pod względem efektywności oraz komfortu Pacjenta. Lifting liftera to nie tylko bezbolesne zabiegi czy wysoka skuteczność w przywracaniu sprężystości skórze skórze twarzy i jędrności ciału, to także natychmiastowe, wyraźnie zauważalne efekty.

EFEKTY

• Mocny, wyraźny, a zarazem naturalny „lift” skóry
• Poprawa napięcia i sprężystości skóry twarzy
• Ujędrnienie ciała, wymodelowana sylwetka
• Poprawa struktury i kolorytu skóry

ZALETY

  • Natychmiastowy, wyraźny efekt liftingu
  • Stopniowe wzmacnianie się efektów ujędrnienia nawet do 6 miesięcy po zabiegu
  • Wysoki komfort podczas zabiegu
  • Innowacyjne aplikatory pozwalają na większą precyzję podczas zabiegu
  • Uniwersalne zastosowanie – twarz i inne partie ciała
  • Brak okresu rekonwalescencji, natychmiastowy powrót do codziennych zajęć
  • Możliwość wykonywania zabiegu o każdej porze roku

TECHNOLOGIA

Liftera Lifting zawdzięcza swoją skuteczność innowacyjnej technologii TDT™ (Thermal Diffusion Treatment, ang. Terapia dyfuzją cieplną), pozwalającej na precyzyjne skupianie rozproszonej energii cieplnej na trzech głębokościach w skórze. Lifting Liftera bazuje na technologii HIFU, oddziałującej na włókna kolagenowe ultradźwiękami wyzwalającymi energię cieplną. W odróżnieniu od tradycyjnych i stosowanych obecnie urządzeń w technologii HIFU, Lifetera emituje fale o wyższej częstotliwości (10Hz), co w połączeniu ze specjalną „skokową” techniką pracy aplikatora, wyzwala większą ilość energii cieplej, zapewniającą większą skuteczność, ale nie zwiększającą bolesności zabiegu. Głębokość oddziaływania fal jest regulowana, co zwiększa precyzję zabiegu. Skupione wiązki ultradźwięków przenikają w głąb skóry (nie uszkadzając jej powierzchni), a w miejscach, w których zderzają się ze sobą, powstaje energia cieplna obkurczająca włókna kolagenowe. W efekcie skóra napina się i odzyskuje sprężystość.

KOMFORT

Urządzenie Liftera generuje stabilną i precyzyjnie określoną moc szczytową – nie za wysoką, by nie uszkodzić sąsiednich tkanek, i nie za niską, aby nie stracić skuteczności oddziaływania. W rezultacie wyzwalana w trakcie zabiegu energia cieplna powoduje wyłącznie oczekiwane zmiany – obkurczenie włókien kolagenowych w przypadku twarzy i rozbicie komórek tłuszczowych w przypadku ciała – nie uszkadzając innych struktur ani powierzchni skóry i nie powodując bólu.

LIFTING TWARZY

Osłabiona przez procesy starzenia struktura kolagenowa

Emisja ultradźwięków w trakcie liftingu Liftera

Energia cieplna wyzwolona przez ultradźwięki

Wzmocniona struktura kolagenowa skóry

MODELOWANIE CIAŁA

Nadmierna ilość tkanki tłuszczowej

Emisja ultradźwięków w trakcie zabiegu Liftera

Energia cieplna wyzwolona przez ultradźwięki

Efekt: rozbicie i neutralizacja komórek tłuszczowych

JAK PRZEBIEGA LIFTERA LIFTING

Umów się na zabieg!

Zarezerwuj termin dzwoniąc pod numer 32 787 71 71

lub wypełnij poniższy formularz

    Zapoznałam(-em) się z Informacjami na temat przetwarzania danych osobowych w gabinetach Juwena