fbpx

Przedwakacyjne last minute i nie tylko – w naszej letniej ofercie znajdziesz szybkie i skuteczne sposoby na piękne ciało oraz zabiegi regenerujące skórę i zapewniające jej młodzieńczą witalność przez całe lato.

BESTSELLER

HIFU lifting ciała

Podczas zabiegu skupione wiązki ultradźwięków przenikają w głąb skóry (nie uszkadzając jej powierzchni), indukując energię cieplną, która obkurcza włókna kolagenowe i niszczy komórki tłuszczowe. W rezultacie skóra napina się, odzyskuje gładkość i sprężystość. Efekt jest błyskawiczny.

NOWOŚĆ

KARISMA

Innowacyjny biostymulator i pierwszy na rynku preparat zawierający rekombinowany ludzki kolagen pozyskiwany z nici jedwabnych. Doskonałe rozwiązaniem dla osób, które chcą zredukować wiotkość skóry, zmarszczki oraz blizny – także rozstępy i blizny potrądzikowe. Nieusieciowany kwas hialuronowy zapewnia efekt wypełniający i delikatnie wolumetryczny, widoczny od razu po zabiegu.

NOWOŚĆ

LA PLAYA

Preparat przeznaczony do intensywnej stymulacji fibroblastów w celu przyspieszenia syntezy kolagenu i elastyny. Innowacyjna formuła z kwasem polimlekowym i kwasem hialuronowym nawilża i ujędrnia skórę. Rekomendujemy zabieg La Playa jako uzupełnienie i wzmocnienie efektów zabiegów Lenisna i Juvelook

BESTSELLER

ANTYCELLULITOWA MEZOTERAPIA
UJĘDRNIAJĄCA

Mezoterapia cellulitu polega na podawaniu niewielkich dawek substancji leczniczej bezpośrednio do podskórnej tkanki tłuszczowej na obszarze dotkniętym problemem cellulitu. Aplikujemy je metodą punktowych iniekcji co kilka centymetrów. Odpowiednio dobrane koktajle zwalczają objawy cellulitu poprzez poprawę mikrokrążenia krwi i limfy, uwalniają namiar tłuszczu. Zabieg wykonywany urządzeniem Vital Injector 2

NOWOŚĆ

CELLBOOSTER

Nowa linia wyspecjalizowanych preparatów do mezoterapii, opracowanych przez szwajcarskie laboratoria Suisselle. Dzięki innowacyjnym, stabilnym kompleksom składników aktywnych zapewniają spektakularne, trwałe efekty. Zapraszamy również na zabiegi dwuetapowe, zapewniające kompleksowe, wielowymiarowe odmłodzenie skóry.

Umów się na zabieg!

Zadzwoń pod numer 32 787 71 71

lub wypełnij poniższy formularz

    Zapoznałam(-em) się z Informacjami na temat przetwarzania danych osobowych w gabinetach Juwena