fbpx

Witam w Juwenie!

Już w czasie studiów interesowały mnie możliwości przeciwdziałania procesowi starzenia się skóry, tak by jego ślady były jak najmniej widoczne. Dzisiaj z całą pewnością mogę stwierdzić, że były to początki mojej fascynacji rozwijającą się dermatologią estetyczną, która już na całe życie pozostanie moją pasją.

Lek. med. Krystyna Pawełczyk-Pala, dermatolog

Juwena na lato!

W magazynie Juwena Excllence obszernie opisujemy wszystkie nowości tego lata. Piszemy o wskazaniach, zaletach i mechanizmach działania. Zajrzyj do środka lub zamów swój bezpłatny egzemplarz.

Nowości

LIPOTRANSFER

Przeszczep własnych komórek tłuszczowych. Bezkonkurencyjna metoda rewitalizacji skóry i przywracania jej objętości.

JALUPRO

Rewolucyjne połączenie kwasu hialuronowego i aminokwasów. Rewitalizuje i wzmacnia skórę, przywracając jej młodość.

JUVEDERM VOLUX

Preparat dla osób, które chcą precyzyjnie podkreślić linię żuchwy i brodę. Trwałe efekty – aż od 18 do 24 miesięcy.

NICI VISAGE EXCELLENCE HA

Trzecia generacja nici Aptos z kwasem hialuronowym do jednoczesnego liftingu i odmładzania.

NUCLEOFILL

Nowa linia biostymulatorów na bazie polinukleotydów, z potrójnym efektem: przeciwstarzeniowym, liftingującym i nawilżającym.

HYDROPEPTIDE

Luksusowe kosmeceutyki z peptydami, które inicjują prawidłowe, ukierunkowane działanie komórek, poprawiając wygląd skóry.

NEXULTRA

Trzy znakomite preparaty zapewniające ochronę przeciwsłoneczną, w tym pierwszy na rynku, superwygodny filtr w formie pędzla z pudrem.

Polecamy na lato!

HIFU + VINCI II

Błyskawiczny lifting + kriolipoliza, czyli redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej za pomocą niskiej temperatury.

NASZE DOŚWIADCZENIE

TWOJE BEZPIECZEŃSTWO

3

GABINETY

18

LAT

100000

ZABIEGÓW

NASZE DOŚWIADCZENIE

TWOJE BEZPIECZEŃSTWO

3

GABINETY

18

LAT

100000

ZABIEGÓW

NASZA OFERTA

Dermatologia i laseroterapia estetyczna

Terapie anti-aging, które mogą działać profilaktycznie lub leczyć już istniejące zmiany na skórze, związane z procesami starzenia.

Dermatologia i laseroterapia ogólna

Dba o to, aby skóra była zdrowa, a pacjent bezpieczny. Zdrowa skóra jest podstawą myślenia o zabiegach poprawiających estetykę skóry.

Dermatochirurgia

Dermatochirurgia pozwala na likwidację małych zmian w obszarze skóry. Usuwamy je chirurgicznie lub za pomocą innych metod, m.in. lasera, plazmy czy krioterapii.

Dermokosmetyka

Zabiegi dermokosmetyczne są niezbędnym uzupełnieniem lekarskich terapii anti-aging. Oprócz korzyści estetycznych są dobrym rozwiązaniem dla cer problematycznych.

Zapraszamy do środka

Poznajmy się. Dowiedz się więcej o naszej historii, zobacz, kto tworzy nasz wyjątkowy zespół. Sprawdź, co potrafią i w czym się specjalizują nasi lekarze.

Badania naukowe w Juwenie

Misja Juweny nie ogranicza się do zabiegów, które wykonujemy na co dzień. Mamy ambitne cele i śmiałą wizję rozwoju naszej marki, dlatego nieustannie doskonalimy swoją wiedzę i umiejętności – m.in. poprzez prowadzenie badań naukowych, których rezultaty pomagają nam – i innym lekarzom – podnosić skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów.

Ona i On

Dermatologia i medycyna estetyczna już dawno przestały być postrzegane jako specjalizacje adresowane wyłącznie do kobiet. I bardzo dobrze – mężczyźni również lubią czuć się dobrze w swojej skórze. Mają nieco inne oczekiwania wobec medycyny estetycznej, a strukturą skóry i przebiegiem procesów starzenia różnią się od kobiet. Doskonale to rozumiemy. Ta wiedza pomaga nam tworzyć ofertę zabiegów idealnie dostosowanych do potrzeb mężczyzn.

Strefa artykułów

Młodość zaczyna się od aminokwasów

Aminokwasy decydują o wytrzymałości i sprężystości włókien kolagenowych. Te same aminokwasy w preparatach Jalupro przywracają skórze młodość i naturalne piękno. Terapia przeciwstarzeniowa bazująca na tych związkach to próba zablokowania procesów starzenia w punkcie wyjścia, na etapie degeneracji związków tworzących fundament struktury skóry, zapewniających jej gęstość i sprężystość. Próba – jak pokazują efekty terapii Jalupro – wyjątkowo udana.

Subtelność niesubtelnego – okiem pacjenta

Choć sama jestem zaskoczona, to muszę przyznać, że z wielką sympatią przyznaję, iż lasery w moim myśleniu przestały być synonimem “ciężkiej” terapii, a stały się źródłem wielkich estetycznych efektów typu “WOW”

WŁOSY – czy warto czekać aż zacznie ich ubywać?

W pierwszej kolejności koncentrujemy się leczeniu objawowym, czyli tak naprawdę walczymy o zdrowie włosów i powstrzymanie procesu ich wypadania, jednocześnie prowadząc ewentualną diagnostykę przyczyny. Skuteczną terapię musimy prowadzić wielokierunkowo i w sposób bardzo systematyczny.

5 dni… i kilka lat mniej

Tego lata spróbuj czegoś wyjątkowego. PROLON – 5-dniowa dieta imitująca głodówkę zmieni w Twoim życiu dużo więcej niż cyferki na wskaźniku wagi.